Skocz do zawartości

Najbardziej wg. Was irytujący przeciwnik w grze.


Jachoo

Który z przeciwników irytuje cię najbardziej?  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który z przeciwników irytuje cię najbardziej?

    • skrzekacz
      9
    • zwiadowca kwama
      0
    • ogar
      0
    • szczur
      2
    • alit
      0
    • krab błotny
      1
    • zębacz
      0
    • inny
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekaw Waszych opinii, mile widziane jakie? uzasadnienie wyboru.

Ja stawiam zdecydowanie na skrzekacza... Nic mnie tak nie wkurza?o, gdy przemierza?em spokojnie Vvardenfel swoj? przesmerfnie przepakowan? postaci?, a za mn? pomyka?o stadko skrzekaczy, które nie chcia?y si? odczepi?, w dodatku zgodnie ze sw? nazw? raczy?o moje receptory s?uchowe d?wi?kami przypominaj?cymi drzwi z popsutymi zawiasami. A po?ytku z ich zabicia nie by?o ?adnego, zabiera?y tylko cenny czas (cz?sto nawet kilka sek. jest na wag? z?ota :-)).

Czekam na Wasze typy!

Doda?am ankiet? - Shane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie równie? skrzekacz by? przeszkadzajk? nr. 1 pod tym wzgl?dem. Na pocz?tku, kiedy posta? jest s?abo rozwini?ta, machanie jak?kolwiek broni? w starciu ze skrzekaczem niewiele dawa?o, co strasznie mnie irytowa?o, czasem trzeba si? by?o nie?le natrudzi?, by trafi? te ... eee... lataj?ce stworzonka ;) Pó?niej, przy lepiej rozwini?tych postaciach, po prostu nie zwraca?am na nie uwagi, a? zebra?o si? kilka. Dopiero wówczas dostawa?y dai-katan?, grupowo. Dobrym sposobem na pozbywanie si? ich szybko by? ?uk. Przy dobrze rozwini?tej celno?ci skrzekacze spada?y jak muchy, zanim zd??y?y si? zorientowa? i obra? trajektori? ;)

Innymi irytuj?cymi mnie przeciwnikami byli zwiadowcy kwama. Ma?e to, a upierdliwe niemi?osiernie. Biegniesz gdzie?, us?yszysz muzyk? sygnalizuj?c? atak, czekasz gotowy do walki, a tu zza krzaczka wype?za... zwiadowca kwama ;) Szkoda niszczy? bro? na co? takiego ;) Kwama w ogóle nie by?o smerfastyczne  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z?bacze te? by?y straszliwie irytuj?ce. Wystarczy?o wej?? do wody i koniec - wokó? ciebie ?awica k?saj?cych rybek  >:( Dodatkowo ci??ko w nie trafi?, tym bardziej, ?e p?ywanie szybko poch?ania?o punkty kondycji. Ucieka? za bardzo si? nie da, bo szybkie diabelstwo jest. Sama nie wiem, co gorsze - skrzekacze, czy z?bacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Zwaliłbym irytowanie mnie na skrzekacze, ale jakoś ostatnio mnie zostawiają w spokoju, więc powiem co innego - irytująca była Mrara, Wampirzyca niedaleko Vos, na jednej z wysepek.

Co ją prawie zabiłem, to padała na podłogę i tam się odradzała na nowo. Po jakiś dziesięciu minutach walki miałem dość. Mi sie kończyły mikstury, jej chyba cierpliwość. Uciekłem.

Irytujące.

A tak, to wiadomo - skrzekacze. Wrrr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrara? Odradzająca się? Nie pamiętam tego  ???

A jednak.

Bo to jest część zadań dla wampirów (nie, nie jestem wampirem, po prostu ją spotkałem w swoich podróżach licznych). Marara znajduje się w grobowcu rodziny Drethan, niedaleko obozu Ahemmusa (ten zaraz koło Vos). Na północ, na jednej z wysp. To w zasadzie ta sama jaskinia, co w zadaniach dla Gildii Wojowników w Sadrich Mora [dlatego właśnie tam byłem) . W każdym razie irytująca, bo cały czas się odradzała. Nikt mnie tak nie zirytował, nawet dawny generał Vivek, którego - jeszcze w poprzedniej grze - dla zabawy w końcu zabiłem (zdrajca głupi. Niech ma za swoje ;> )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...

1. Skrzekacz - często zlatują się po kilka i trzeba skakać, żeby je trafić. Z ich piór można przynajmniej zrobić miksturę lewitacji.

2. Zębacz - analogicznie do skrzekacza, ale z tą różnicą, że w wodzie.

3. Szczur, zarażeni spaczeniem - ich piszczenie jest irytujące, mięso nie ma żadnych ciekawych zastosowań alchemicznych (i jest ciężkie) i często roznoszą jakąś zarazę.

4. Kagouti - agresywne, upierdliwe i dość trudne do ubicia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...