Skocz do zawartości

Konkursowo na Enklawie


Sebuuu

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie myślę - Enklawa jest przecież zaprzyjaźniona z kilkoma wydawnictwami. Może udałoby się niebawem zorganizować jakiś konkurs (np. napisanie wiersza, opowiadania, recenzji...), w którym nagrodą byłyby książki ufundowane przez właśnie wydawnictwo książkowe... Warto by pomyśleć o takiej opcji. Sądzę, że dałoby to dużo naszej kochanej Enklawie Network... Co sądzisz o tym, Mrozie (a także reszto)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł nie jest zły, powiem więcej- jest świetny. Pytanie tylko czy jest sposób, żeby  coś takiego zorganizować. Można by było na przykład zrobić "Konkurs z wiedzy o twórczości pisarza/pisarki X, w którym nagrodą byłaby jego/jej najnowsza książka". Nam to da małego "kopa" a wydawnictwo i twórca będą mięli reklamę.

I jak? Mrozu, da się coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolałbym konkursy twórcze, ale nie wiem, czy na takowe możemy sobie pozwolić. Blathlin, byłabyś chętna do pisania konkursowych opowiadań? ;]

Eee no, nie przesadzajmy, chyba ktoś tu jeszcze coś pisze (chyba, że źlel zinterpretowałam i nie chodzi o brak potencjalnych uczestników, tylko o coś innego)? Ja, jeżeli będę mieć pomysł, to jak najbardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były już przecież konkursy, co prawda growe, ale były.

Co nie zmienia faktu, ze mogą i muszą być następne i to nie tylko growe. Wszak to także pewien sposób animacji Użytkowników. :).

Hmmmm Kiciu konkurs twórczy powiadasz? To by nawet było lepsze od zwykłego konkursu "z wiedzy o", bo może by nam w Twórczości Własnej przybyło parę tekstów i ktoś zostałby na stałe. Pytanie jest tylko o temat prac.... Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jestem świeży - nie mam oporów przed forum publicznym :-)

Pomysł konkursów twórczych z nagrodami książkowymi w zamian za reklamę jest niezły. Jeden mój zaprzyjaźniony gościu prowadzi ekskluzywny portal czytelniczy - pewnie będzie zainteresowany, a ma kontakty z najlepszymi wydawnictwami. Pogadam w sprawie jeszcze dzisiaj.

Ale konkursy na poważne formy literackie typu opowiadania to zabawa dla ambitnych. Może spróbować też łatwiejszych konkursów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeży - nie mam oporów przed forum publicznym :-)

Pomysł konkursów twórczych z nagrodami książkowymi w zamian za reklamę jest niezły. Jeden mój zaprzyjaźniony gościu prowadzi ekskluzywny portal czytelniczy - pewnie będzie zainteresowany, a ma kontakty z najlepszymi wydawnictwami. Pogadam w sprawie jeszcze dzisiaj.

Ale konkursy na poważne formy literackie typu opowiadania to zabawa dla ambitnych. Może spróbować też łatwiejszych konkursów?

Jak najbardziej. Możemy np robić quizy dotyczące twórczości danego autora,  w okresie poprzedzającym premierę jego nowej książki. Chyba, że sam masz jakieś pomysły - jesteśmy otwarcie, na wszelkie sugestie.

A nawiązanie współpracy z jakimś renomowanym podmiotem, byłoby czymś po prostu genialnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...