Jump to content

Heroes of Might and Magic.

Recommended Posts

I am ready!

Mam wersje gold z oboma dodatkami. Dodatkowo musimy si? zmówi? co do patcha, który na?o?ymy - ja tam ?ci?gn??em jaki? z neta - AI kompa si? podwy?szy?o, cho? jego zachowania wci?? s? bardzo przewidywalne :P

• 2 weeks later...
  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 2 weeks later...
  • 9 months later...

W moim środowisku (czytaj Internat przy ulicy Lidzbarskiej 2a 8) ) seria Heroes of Might and Magic zmartwychwstała i ma się świetnie. Zaczęliśmy już nawet zbierać się do gry przez neta i całkiem nieźle nam to idzie.

Toż to nie koniecznie w ten weekend Karpik :). Trzeba by się ogółem zorientować  kto jeszcze pogrywa w Herosów i chciałby się przyłączyć( tu prośba o wpisywanie się zainteresowanych)- wiadomo czym więcej graczy tym lepiej. Potem wystarczy już tylko dogadać się w sprawie terminu- chociaż wiadomo że taka rozgrywka zajmie sporo czasu i "od kopa" nie skończymy. No rzecz jasna, że ja się na to piszę. 8)

Team speaka nie posiadam, ale co do gg to jak najbardziej- jakby co daj znać co i jak to się dogramy. Gdybyś miał na oku kogoś jeszcze też byłoby dobrze- chociaż zawsze można dorzucić do rozgrywki graczy komputerowych, ale wiadomo jak ci panowie grają. ;)

Obecnie przerabiam obie opcje i powiem, ze to raczej zależy od podejścia. Fajnie mieć przy sobie ludzi z którymi się gra, ale przez neta też zdąrzyłem się już uśmiac- to kwestia tego jak wykorzystujemy chat w grze.

• 1 year later...

Jak ktoś tego nie zna to dla mnie oficjalnie jest martwy  ;D.

A jeśli tak nie jest, to Wilczek z chęcią zmieni ten stan rzeczy :D

Ach, ja pamiętam granie na pięciu przy jednym kompie w internacie. Co to były za wieczory ;)

Taa. Wrażenia porównywalne jedynie z Wormsami i UT ;]

No nie wiem, czy Wormsy 2 jednak lepsze nie były :>

O tak! Saga Heroes to wspaniała część świata gier. Miała świetną grywalność, ciekawą fabułę i dawała zabawę na kilkaset godzin również w większej grupie.

Tylko nie rozumiem, dlaczego duża część graczy uznaje IV część za jakąś gorszą, mnie się wydaje dobra, a nawet ciut lepsza od III, chociaż ta już jest legendarna. Zdecydowanie nie pochwalam kierunku w jakim poszła V odsłona - ta cukierkowa grafika i jakoś mało interesujący świat.