Skocz do zawartości

Ulubiony film. (Nie)koniecznie fantastyczny.


Gość Farsa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Matrix - głownie pierwsza część, ale i pozostałe oblecą jako ciekawe uzupełnienie świata. Głównie za pokazanie Syjonu i miasta maszyn.

Harry Potter ^^ - nie bijcie, ale mam sentyment do pierwszej części bo byłem na tym filmie pierwszy raz z dziewczyną w kinie :P

Władca - za kostiumy i nie odwalenie lipy z charakteryzacją (ze scenografią mogłoby być nieco ciekawiej, mam tu na myśli Gondor czy Minas Tirith, które to było miastem o wiele większym niż to ukazane na filmie), no i za godną książki ekranizację.

American Beauty - za nietuzinkowość i ciśnięcie talerzem w ścianę które nieraz mi chodziło po głowie podczas obiadu... nieważne :P

Symetria - za to że mój kumpel bał i boi się do dziś obejrzeć ten film ^^

Requiem dla snu - za to że zniechęciło mnie do prochów bardziej niż cokolwiek innego!

Wody świat - po prostu, bo to dobry film.

Lot nad kukułczym gniazdem - za genialną rolę Jacka Nicholsona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Władca - za kostiumy i nie odwalenie lipy z charakteryzacją (ze scenografią mogłoby być nieco ciekawiej, mam tu na myśli Gondor czy Minas Tirith, które to było miastem o wiele większym niż to ukazane na filmie), no i za godną książki ekranizację.

Ja bym się scenografii nie czepiał, w sumie i tak poszedł na to ogromny kawał budżetu. Za to wycięcia Toma Bombadila to Jacksonowi do końca życia nie zapomnę! :<

Wody świat - po prostu, bo to dobry film.

O tak, widziałem kilka razy, świetna rola Costnera. :)

btw, oglądał ktoś już może Sanctum? Bo recenzje nie zachęcają do obejrzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Powiem szczerze, że nie jestem koneserem kina, ale bardzo podobał mi się Władca Pierścieni oraz Ostatni Samuraj. Zdaję sobie sprawę, iż ten ostatni był naiwny - facet po kilku miesiącach treningu walczy na równi z człowiekiem szkolącym się całe życie - tym nie mniej ujął mnie klimat świata przedstawionego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jason Momoa owszem, dla oka miły, ale osobowość postaci taka jakaś zbyt amerykańska, mało barbarzyńska :)

Ha, pamiętam pierwszą falę shitstormu w internecie po wybraniu Momoy... ileż to razy odsądzano go od czci i kazano wy... wrócić na deskę surfingową i nie kalać wizerunku potężnego barbarzyćy. :)

Będę musiał się chyba wybrać i na własne oczy zobaczyć, jak wypadł ów Hawajczyk w porównaniu z nierzrównanym Arnoldem. ;P Swoją drogą, w wywiadzie w ostatniej NF stwierdził, ze... nie oglądał oryginalnego Conana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem aktorem (taaak serio :D), ale może to i dobrze? Nie sugerował się Arnoldem, wcielił się w postać po swojemu. Swoją drogą nie wspomniałem o jeszcze jednym filmie, który bardzo mi się podobał - Mad Max. Świetnie oddaje falloutowy klimat. Fakt, mocno się już postarzał, ale mimo to daje radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Według mnie najlepszym filmem są "Święci z Bostonu." Film ma wszystko to co powinien mieć najlepszy film dla mnie tzn. humor, świetna fabuła, charakterystyczni bohaterowie, wątek religijny. Polecam każdemu kto nie oglądał. Bardzo dobre kino akcji.

Przypomniałeś mi

. Aż mi się zachciało obejrzeć ten film ponownie. ^^

Piraci z Karaibów, Władca Pierścieni, Dystrykt 9, Matrix ...

Z tej czwórki zdecydowanie wybrałbym Władcę. A wcale nie jestem jakimś Tolkienowskim geekiem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...