Skocz do zawartości

Ulubiony film. (Nie)koniecznie fantastyczny.


Gość Farsa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Władca Pierścieni za muzykę, Van Helsing bo tak po prostu mi się podobał + laska fajnie była ubrana :D, prawie wszystkie filmy Tima Burtona bo nie każdy widziałam za klimat, Grease bo to film, w którym 20+ grają nastolatków i mnie to akurat urzekło :P Hmm o mam. Wilkołak bo fajnie flaki wyrywali no i lubię wilkołaki ;). To chyba by tyle było, teraz czekam na Polowanie na czarownice z Nicolasem Cagem :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to nie ratuje go fabuła. Trochę mnie przeraża, że komuś się film za flaki podoba. A "Polowanie na czarownice" to typowa epicka przygoda niby-dziwnej drużyny, w niby-mrocznym średniowieczu. Dodam, że każdemu historykowi z pewnością łeb urywają fakty tam podawane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak.Mnie jako małolatę i sympatyczkę średniowiecza i czarownic to kręci taki film mimo, że to pewnie kolejna hollywodzka bzdura:D Z moim ulubionym aktorem. Pewnie jak będę w Twoim wieku Farso inaczej na to spojrzę ;).

Flaki to przy okazji. Film ogólnie był dobry i przerażający jak dla mnie. Nie była to kolejna miłosna historyjka z "wampajerami" i "werewolfami" za co duży + :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wilkołak bo fajnie flaki wyrywali no i lubię wilkołaki Mrugnięcie"

Szejn, o co Ci chodzi, hm?

Wiek tu nie ma nic do rzeczy, mnie się akurat po prostu ten konkretny film nie podobał, Sigyn. Gdyby był dobry, to tematyka czarownice+średniowiecze przemawiałaby jak najbardziej na jego korzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni samuraj - bo uwielbiam Japonię. Ten film to rola życia dla Toma Cruisa.  Poza tym podkład dzwiękowy jest genialny

Bardzo mi się podobał, wzruszający. Podkład dźwiękowy bardzo klimatyczny.

Władca Pierścieni - muzyka, zdjęcia, szczególnie krajobrazy są pięknie ujęte. Postać Golluma jest idealna, te schizofreniczne rozmowy z samym sobą - genialne!

Zapach kobiety za świetną grę aktorską Al Pacino i za samą fabułę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciężki temat, ponieważ lubię bardzo dużo filmów. Hmm.. może Gladiator? Romper Stomper? Uwielbiam filmy z Russellem :D. Purpurowe Rzeki II, z tym francuskim aktorem, który zawsze gra w kryminałach. Również świetny film :).

Tak nie wymieniając pojedynczych tytułów, powiem, że chyba najbardziej lubię starsze horrory w stylu Piątek Trzynastego, Koszmar z ulicy Wiązów, Hellraiser, Helloween itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubione filmy..hmm zawsze mam z tym duże problemy :-\

Dużo się ogląda, wiele przypada do gustu, ale żeby zdecydować się na konkretne, z tym już ciężej :P

Nie jestem też zbytnio oryginalna, ale sentymentem darzę Gladiatora, Władcę Pierścieni, Gwiezdne Wojny..

Van Helsinga i genezę Wolverina :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...