Skocz do zawartości

Wasze drużyny w IwD II


Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Taki tematu musi istnie?..na ka?dym forum dotycz?cym tej?e gry, taki w?tek ma miejsce.

Moja dru?yna sk?ada?a si? tylko z 4 cz?onków, za to wszyscy si? uzupe?niali:

-paladyn, aasimar - nie ukrwywam, ?e zrobiony pod Cera Sumat. Klasa s?aba, jakbym wcze?niej o tym wiedzia? to zas?pi?bym go barbarzy?c?, wojownikiem lub ?owc? na 2 bronie,

- czarownik, drow - z tego miejsca polecam wszystkim czarownika, przy odpowiednim dobraniu czarów wraz z poziomem jest to jednoosobowa armia, równie? nadaje si? na posta? prowadz?c?, do rozmów.

-druid, le?ny elf - druid, zrobiony jako uzupe?nienie dla postaci bij?cych, z ?ukiem (chocia? broni dystansowej bardzo rzadko u?ywa?em) i w?óczni? potrafi sia? pop?och. Do tego czarny lecz?ce, ochronne i kilka ofensywnych robi? z niego bardzo gro?nego bohatera,

- mnich, svirfinebli - heh, moja ulubiona posta?. Mnich jest niezniszczalny. Dodatkowo podrasa gnoma oferuje nam kilka bonusów jak 'lustrzane odbicie', 'rozmycie', dzi?ki temu mnicha trafiano bardzo rzadko, a on sam zadawa? nie ma?e obra?enia.

A jak wygl?da?y Wasze dru?yny, postacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w cRPG gram tak zwanymi tankami czyli skupiam sie na silem wykopu a nie na magii i subtelnych rozwi?zaniach.

Kapitan Dru?yny: Wojownik, Cz?owiek, Typowy Walczak

Druga Pozycja: Barbarzy?ca, Pó? ork, Typowy mi??niak

Trzecia Pozycja : Barbarzy?ca, Pó? ork, Typowy mi??niak

Czwarta Pozycja: Mnich, Cz?owiek, Jakby powy?sza trójka nie dawa?a rad?.

Pi?ta Pozycja: Kap?an, Elf (nie pami?tam jaki), Typowy Medyk

Szósta Pozycja; ?owca, Pó?Elf, Kosa, Zanim ch?opaki z przodu dobieg?y on wycina? ju? ca?e hordy przeciwników... ustawiony z ty?u ?ucznik z umiej?tno?ciami "szybki strza?" i "celny strza?", najpot??niejsza posta? jak? mo?emy stworzy? w cRPG :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dosy? nietypowa szóstka

Pó?elf wojownik - Naj?ywotniejsza posta? w mojej dru?ynie.

Drow wojownik - Zaczyna?em od IWD 2 moje spotkania a rpg wi?c troch? bezamy?lnie wzi??em, ale daje rad?.

Cz?owiek ?owca - Szybki strza? i celny strza? :)

Pó?elf kap?an - Trzeba si? jako? zabezpiecza? i leczy?.

Drow Czarodziej - jeden z magicznej ofenzywnaej dwójki dwójki.

Cz?owiek Czarownik (Mordaki z Thaz je?li si? nie myl?) - jak wy?ej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Moim zdaniem najlepsze są drużyny pół na pół, tzn. 3 od rombanki i 3 od kombinowania;)

Moja drużyna przedstawia się więc w ten sposób:

Przywódca: Barbażyńca, Assamir,

2 miejsce (przemienne z 3) półelf, wojownik

3 - człowiek, wojownik

4 - półelf, druid

5 - człowiek, łotrzyk

6 - elf, czarownik

Mam ich poustawianych ze względu na pkt życia. Przy łotrzyku od razu zapewne nasuwa się pytanie, czemu nie niziołek, albo inny mało rzucający się w oczy osobnik, ale postanowiłam raz zagrać kimś większym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja skłaniam się ku takim drużynom, zarówno w IwD, jak i BG, a niedługo mam nadzieję w DA:O. :)

Z tego co pamiętam, to podczas ostatniej gry w IwD2 (a było to już... hm... jakieś 3 lata temu :o ), to moja druzyna przedstawiała się mniej więcej tak:

1. Paladyn, człowiek

2. Łowca, człowiek

3. Wojownik/Kapłan, człowiek

4. Kapłan, Mroczny Elf (nie mogłem sobie odpuścić chocby jednej postaci z tej klasy :P )

5. Mag-Iluzjonista, Gnom (też bardzo ciekawa klasa)

6. Mag-Przywoływacz, Człowiek

Postawiłem na drużynę głównie "ludzką", choć nie pomogłem pozwolić sobie na brak ras zamieszkujących podziemia Faerunu - wszak część gry dzieje się właśnie w otchłaniach Podmroku. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...