Skocz do zawartości

Baba w grze


Emil

Rekomendowane odpowiedzi

Odpał totalny - czwarty raz pod rząd przechodzę Początek, tym razem kobietą. Zanim mnie odinstalują od komputera za uporczywe uchylanie się od wszystkiego, co nie jest DA, zapytam z czystej ciekawości: próbowaliście tej opcji?

Miodzio, nie interakcje. Zwłaszcza romansowe. Alistar zapomniał o Duncanie i zrywa dla szefowej kwiatki. Z Lelianą dyskutują o fryzurach i wymieniają się kiecami.  Wynnie lamentuje, że pomioty ważniejsze niż miłość, Stenowi rozsadziło pancerz u dołu od nadmiaru qun, a Zevran ratuje strudzoną bohaterkę antiwańskimi masażami. Z obozu zrobił się niezły burdel - nawet pies sika zgorszony, zamiast się łasić do swojej pańci.

Teraz czekam, że męska część drużyny powyrzyna się nawzajem, a laseczka uwiedzie Arcydemona i tak zakończy się Plaga. Może tak być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mówisz o pozornie łagodnej i dobrze ułożonej magince czy może dzikiej amazonce z dwoma mieczami w łapkach? :>

Próbowałem obu opcji, druga chyba ciekawsza, bo była to moja uber zła postać, do tego elfka, więc niespecjalnie ją obchodziło, że jacyś nieumarli chcą zrobić z Redcliffe masarnię. Rude i ze wszechmiar wredne. ;) No, i Zevran też na jej widok przebieral nogami, oj przebierał. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem dokładnie tym tropem - moja jest dwumieczową szlachcianką, cyniczną jak kupa cyny.  ;D  Ma w kłębie dobro ludzkości: jak jej nie dadzą odpowiednio wysokiej nagrody za każde zadanie, okrada wszystkich i uzupełnia budżet drużyny. Ekonomistka skuteczniejsza od Balcerowicza...

Chcę z niej zrobić królową u boku Alistera ale na razie nie pokazała się opcja małżeństwa, którą wskazywałeś w solucji. Konsumpcji to nie przeszkodziło: Allie porzucił pozy rycerskie a romantyczne, wciągnął damę do namiotu i teraz śliczniota na przemian zaprawia się oghrenówką albo udziela kochasiowi przedmałżeńskich nauk praktycznych.

Kino lepsze jak brazylijska telenowela... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poszedłem dokładnie tym tropem - moja jest dwumieczową szlachcianką, cyniczną jak kupa cyny.  ;D  Ma w kłębie dobro ludzkości: jak jej nie dadzą odpowiednio wysokiej nagrody za każde zadanie, okrada wszystkich i uzupełnia budżet drużyny. Ekonomistka skuteczniejsza od Balcerowicza...

Moja ruda elfka była negatywnie nastawiona tylko do ludzi - innych raczej oszczędzała, czasami doprawdy "wspaniałomyślnie". ;)

śliczniota na przemian zaprawia się oghrenówką albo udziela kochasiowi przedmałżeńskich nauk praktycznych.

Hoho, pełna deprawacja :P

Kino lepsze jak brazylijska telenowela...

Można to powiedzieć o całym Dragon Age'u... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Skończyła się ślubem, ofkoz. Opcji małżeństwa nie było - ale skoro w targach z Anorą wyraziła zgodę na pomoc Alistairowi, z automatu zostali narzeczonymi. Na Zjeździe Anorka rzucała się z pyskiem i pazurami na bohaterkę, arl Emon musiał rozdzielać baby - ale ta moja była górą! Oczywiście natychmiast kazała Alistairowi zamknąć twarz i brać koronę, póki dają, po czym bez wahania odstąpiła go Morigan w celach reprodukcyjnych. Czyli happy end, Arcydemon padł, Oghren się schlał, Leliana gratulowała chyba szczerze, tylko Zevran  łaził ponury i marudził... :-(

Byłem ciekaw, czy w Twierdzy Czuwania Alistair pozna własną ślubną. Poznał. Powitał ją per "moja ukochana żono!", obcałował nie oglądając się na świtę i pogonił do roboty. Czyli na mroczne pomioty. Kwiatków już nie wręczał - czyli zrobiła z niego mężczyznę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...