Jump to content

Demo Dragon Age 2 - Wasze opinie

Recommended Posts

Nie grałem, bo ściągnięcie tego demka z moim łączem by trwało tyle, że lepiej mi już poczekać na premierę xD

Ale obejrzałem sobie gameplay na YouTube:

Część pierwsza

Część druga

Muszę z przykrością stwierdzić że straszny hack'n'slash się z tego zrobił :( Na dodatek zamiast pokazać jak będzie wyglądał świat to umieścili akcję w jakimś pustkowiu... no chyba że tak ma wyglądać cały świat, no to ja w takim razie dziękuję >:(

pierwsza część była tak cudowna

Polemizowałbym... ;)

Muszę z przykrością stwierdzić że straszny hack'n'slash się z tego zrobił :(

Też mam takie wrażenie, choć sama walka wygląda lepiej, jest bardziej płynna, dynamiczna. Ale zdaje się, że znów będzie dramatycznie mało zaklęć, coś koło 40-50... :/

Na dodatek zamiast pokazać jak będzie wyglądał świat to umieścili akcję w jakimś pustkowiu... no chyba że tak ma wyglądać cały świat, no to ja w takim razie dziękuję >:(

To jest prolog, a te pustkowia to ruiny... na pewno chcesz wiedzieć czego? :>

W każdym bądź razie, podlinkowane filmiki nie pokazują całego dema. Jest jeszcze część w mieście Kirkwall (w DA2 metropolia na skalę Denerim; może nawet trochę większa) i jest o wiele przytulniej, niż na tych pustkowiach. ;)