Jump to content

Porytkon 2^2 (29.04 - 02.05 2011) Sosnowiec


natu

Recommended Posts

Strapieni konwentowicze, wymęczeni długim oczekiwaniem, nie martwcie się! Oto nadchodzi Porytkon 2^2! Po rocznej przerwie powstaje, jak popiół z feniksa! ...Czy jakoś tak. 29 kwietnia - 2 maja 2011 w Sosnowcu! Nowy! Dłuższy! Większy! Lepszy! Ładniejszy! Zabawniejszy! Atrakcyjniejszy! Konwentowszy! Wszystkowszy! Porytszy! Słowa pochwały dla polędwicy wołowej! Przyjeżdżajcie, nim znajdzie nas pan doktor!

Ruszyła już rejestracja której możecie dokonać pod TYM adresem. Nie jest ona obowiązkowa, ale zaoszczędzi nam pracy a wam, czasu na zajmowanie się pierdołami. Osoby zarejestrowane podejdą do stolika, pokażą dokument, złożą podpis i mogą uznać Porytkon za rozpoczęty, a osoby które rejestracji nie dokonały – będą musiały swoje odstać i wypełnić to wszystko co równie dobrze teraz mogą zrobić siedząc przed komputerem. 

Pełna akredytacja kosztuje 35zł.

Został również otwarty nabór na helperów i twórców punktów programu. Pomoc zapewnia zniżki przy akredytacji. 

To wszystko i o wiele wiele więcej znajdziecie na naszej stronie http://porytkon.irpg.pl

Zapraszamy również na Poryte forum , gdzie możesz podyskutować ze współkonwentowiczami, powiedzieć nam co chciałbyś zobaczyć na Porytkonie 2^2 lub umówić się na wspólny wyjazd :)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Drodzy Sympatycy! Mniej niż miesiąc pozostało już do rozpoczęcia się Porytkonu 2^2. Prace nad konwentem trwają w szalonym tempie. W związku z domykaniem programu imprezy przypominamy, że osoby chcące skorzystać ze zniżek tworząc z nami atrakcje festiwalu, powinny przesłać swoje pomysły przy pomocy formularza: http://porytkon.irpg.pl/zprogram/ najpóźniej do 11 listopada. Jeśli chcecie wejść na konwent ze zniżką, zakupić taniej koszulkę, albo zamówić wyżywienie - nie zwlekajcie! Przyjmujemy zgłoszenia tylko do 18 listopada. Aby wcześniej zarejestrować się na konwent należy wejść na adres: http://porytkon.irpg.pl/rejestracja/ i podążać za wskazówkami wysłanymi przez nas mailowo.

Do zobaczenia w Sosnowcu!

Pozdrawiamy serdecznie

Zespół Porytkonu 2^2

We Love You So

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...