Skocz do zawartości

Forumowy konkurs growy


Mrozie

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z niedawnym liftingiem forum, ruszamy z pierwszymi forumowymi konkursami. W pierwszej odsłonie mamy dla Was jeszcze gorący egzemplarz Limitowanej Edycji The Darkness II na PC! Co trzeba zrobić, aby go dostać? Cóż, to bardzo proste: wystarczy, że napiszesz, dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na to, by otrzymać od nas tę grę - autor (lub autorka ;) ) najbarwniejszej odpowiedzi, który w dniu zakończenia konkursu będzie miał co najmniej 10 postów na forumowym liczniku, otrzyma od nas Limitowaną Edycję The Darkness II na PC!

Jak spełnić warunek 10 postów? To również dosyć proste! Wystarczy wypowiedzieć się w kilku wątkach lub założyć własne, poczynając od tematów "wstępnych", takich jak:

Zachęcam do dyskusji w tych, jak i wielu innych tematach. No i oczywiście nie zapomnij o najważniejszym: o tym, żeby przekonać nas, że to właśnie w Twoje ręce powinien trafić świeżutki egzemplarze Limitowanej Edycji The Darkness II na PC. Powodzenia! :)

Szczegółowy regulamin konkursu przedstawiamy poniżej:

Regulamin

1. Forumowy Konkurs Growy (dalej nazywany konkursem) jest organizowany przez portal internetowy EnklawaNetwork.pl. Nagrodą w wyżej wymienionym konkursie jest egzemplarz Limitowanej Edycji The Darkness II na PC.

2. Konkurs trwa od 13.03.2012 do 23.03.2012, do godziny 23:59:59.

3. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zamieszczenie w tym temacie posta, w którym użytkownik powinien uargumentować, dlaczego to on powinien dostać nagrodę. W chwili zakończenia konkursu (punkt 2) użytkownik musi mieć na forumowym liczniku minimum 10 postów.

4. W poczet konkursu zostanie zaliczona tylko pierwsza odpowiedź. Każda kolejna nie będzie brana pod uwagę.

5. Po zakończeniu terminu wyznaczonego w punkcie 2, redakcja EnklawaNetwork.pl wybierze najlepszą jej zdaniem wypowiedź. Wyniki konkursu zostaną opublikowane w tym temacie na forum oraz na Facebookowym koncie EnklawaNetwork.pl (LINK).

6. Dzień po ogłoszeniu wyników przedstawiciel portalu skontaktuje się ze zwycięzcą poprzez Prywatną Wiadomość lub e-mail podany w profilu użytkownika, aby ustalić dane adresowe zwycięzcy. Jeśli w ciągu 7 dni od nadania wiadomości użytkownik w żaden sposób nie odpowie, nagroda przejdzie na następnego w kolejności użytkownika.

7. W ciągu 7 dni roboczych od potwierdzenia danych adresowych nagroda zostanie wysłana do laureata konkursu. W ciągu kolejnych 14 dni roboczych nagroda powinna trafić do rąk zwycięzcy.

8. W konkursie nie mogą brać osoby wchodzące w skład portalu EnklawaNetwork.pl i ich najbliższe rodziny oraz pracownicy wydawnictwa Powergraph i ich najbliższe rodziny.

9. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 101/2002, poz. 926 z późn. zm.) przez redakcję EnklawaNetwork.pl oraz przez wyd. Powergraph wyłącznie na potrzeby przeprowadzenia konkursu oraz wysyłki nagrody.

10. Redakcja EnklawaNetwork.pl zastrzega sobie prawo do zmiany powyższego regulaminu w czasie trwania konkursu. Informacje na temat zmian w regulaminie będą ukazywać się na forum portalu EnklawaNetwork.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

    Dziwi mnie dlaczego ja jako pierwszy staram się przekonać redakcję tego jakże świetnego forum do tego, abym to właśnie JA otrzymał ową grę. Tak między nami to mam nadzieję, że forum jeszcze się rozbuduje bardziej. Mam kilka uwag i propozycji dotyczących strony, ale to opiszę w innym miejscu tego serwisu.

    Tak więc wracając do konkursu, pragnę na początku napisać, że gdybym to ja otrzymał egzemplarz tej gry, to na łamach tego serwisu napisałbym bardzo obszerną recenzję na jej temat. A muszę się pochwalić, że moja recenzja gry Killzone, kiedyś pojawiła się w internetowym czasopiśmie o grach. Tak więc z mojej strony możecie się spodziewać bardzo dobrej pracy w kierunku uzyskania świetnej recenzji. Kolejnym powodem dla, którego to ja powinienem dostać ową grę jest fakt, że zawsze chciałem mieć dodatkowe ręce, a owa gra w jakiejś części pozwoli mi zrealizować to marzenie. Oczywiście nie wykorzystywałbym ich do zabijania, lecz do tego, aby pomagać sobie w codziennym życiu. Co więcej, mogę napisać, że gdybym miał takie "ręce" to pewnie pomógłbym jeszcze bardziej w rozwoju tego świetnego serwisu.

    Podsumowując moją wypowiedź, wysuwa się tylko jedna i słuszna odpowiedź. Gdybym to ja otrzymał tą grę to wszyscy by na tym skorzystali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście chciałbym otrzymać grę za friko. Sprzedam, a za zaoszczędzone fundusze zaproszę gdzieś dziewczynę. Jak trafnie zauważył Pan powyżej - ręka jest przydatna, ale jednak nie zastąpi wszystkiego. Pozdrawiam

A nawet nie sądziłem, że tak ktoś zinterpretuje te zdanie z "ręką". :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Z racji tego, że w pierwszych dniach konkursu niektórzy mieli problem z rejestracją na forum (co zostało już naprawione) i tym samym nie mogli wziąć udziału w konkursie, postanowiliśmy przedłużyć go o tydzień - potrwa więc do 30 marca, do godz. 23:59:59. Za uniedogodnienia przepraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, takiej opcji nie braliśmy tym razem pod uwagę. Niemniej, jest to pomysł godny rozważenia przy okazji następnego tego typu konkursu. :) Aktualny konkurs kończymy, wyniki w poniedziałek wieczorem! ;)

Tak więc z mojej strony możecie się spodziewać bardzo dobrej pracy w kierunku uzyskania świetnej recenzji.

W takim razie odezwij się do mnie przez PW lub maila - rekrutacja trwa, więc byż może moglibyśmy nawiązać współpracę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest dobre pytanie. Zastanawiam się nad formułą. Coś, co nie byłoby zbyt proste, a jednocześnie nie zniechęciłoby do pracy. Oczywiście gdyby nagroda była godna (jakaś dobra graficzna czy coś w ten deseń), to pewnie nie byłoby to problemem. Ale takie cuda są na razie poza naszym zasięgiem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest dobre pytanie. Zastanawiam się nad formułą. Coś, co nie byłoby zbyt proste, a jednocześnie nie zniechęciłoby do pracy. Oczywiście gdyby nagroda była godna (jakaś dobra graficzna czy coś w ten deseń), to pewnie nie byłoby to problemem. Ale takie cuda są na razie poza naszym zasięgiem. ;)

Moim skromny zdaniem można byłoby zrobić konkurs z recenzją ulubionej gry. Na pewno każdy miałby wiele do opowiedzenie o swojej ulubionej grze. A akurat do wątku o grach taki konkurs, pasowałby idealnie. A i nie jest to ciężka robota. Ale to tylko moje zdanie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recenzja? Jestem raczej przeciwny. W internecie jest ich bardzo dużo, sam jestem redaktorem pewnego portalu i powiem tyle, że pisanie recenzji starych gier nie ma za dużego sensu - mało osób to czyta, a pracy mimo wszystko trochę jest.

Ja bym proponował po prostu podać w miarę obszerny temat i nie ograniczać osób biorących udziału w takim konkursie - kto chce, napisze wierszyk, kto chce, zrobi filmik itd. Najważniejszy jest pomysł, wykonanie, no i oczywiście szczypta humoru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował po prostu podać w miarę obszerny temat i nie ograniczać osób biorących udziału w takim konkursie - kto chce, napisze wierszyk, kto chce, zrobi filmik itd. Najważniejszy jest pomysł, wykonanie, no i oczywiście szczypta humoru :)

To nie chodzi o ograniczanie, porównywanie wierszyka z filmikiem, rysunkiem, tekstem czy komiksem nie jest najlepszym pomysłem ze względu na odmienność "tworzywa." Poza tym ja się nie piszę na ocenianie czego innego poza tekstami, ewentualnie filmem, bo nie mam kompetencji w innych obszarach i mogłabym kierować się wyłącznie gustem, a to dalekie od profesjonalizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o ograniczanie, porównywanie wierszyka z filmikiem, rysunkiem, tekstem czy komiksem nie jest najlepszym pomysłem ze względu na odmienność "tworzywa." Poza tym ja się nie piszę na ocenianie czego innego poza tekstami, ewentualnie filmem, bo nie mam kompetencji w innych obszarach i mogłabym kierować się wyłącznie gustem, a to dalekie od profesjonalizmu.

W 100% się zgadzam. Nie da się ocenić kilku prac stworzonych inaczej. Innemu się spodoba wiesz, drugiemu film, zaś trzeciemu jeszcze co innego. Takie mieszanie Nie jest dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na konkurs z recenzją nie jest zły, już dawno czegoś takiego nie robiliśmy. :) Co do ograniczenia liczby postów: celem tego było większe zwrócenie uwagi na forum, które powstaje z popiołów po okresie zaniedbania i stagnacji. Wciąż mamy to na uwadze, choć nie znaczy to, że każdy kolejny konkurs będzie miał takie ograniczenia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...