Skocz do zawartości

Wasza pierwsza gra


marcel482

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ogólnie uważam, że OBOWIĄZKOWE uczestnictwo w systemie emerytalnym to kpina. Pakuję kasę w inwestycję, która nie wiadomo kiedy się zwróci (wszak "dla dobra publicznego" można wydłużyć pracę do 70 lat), w jakiej kwocie, i czy w ogóle (mogę kipnąć). Eh. Pieprzę taką inwestycję. Nawet nie zwrócą mi się pieniądze, które teraz inwestuję w składki. Już wolałbym je odłożyć do banku i sam zapewnić sobie przyszłość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Faktycznie, KotOR był bardzo udany. Mimo, że nie jestem fanem SW, to bawiłem się bardzo dobrze. Do dziś pamiętam scenę przejścia na stronę Sithów i zakończenie, po którym radośnie gniotłem padół okutym buciorem :D

Dzięki Kotor'owi zaczęła się moja miłość do SW. Ta scena mnie zniszczyła. Dark Side<3

XD Teraz męczę multi mass effecta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też początkowo nie wciągnęła, byłam nawet zrażona, ale teraz jak nie mam nic innego do grania siadam i męczę ludzi swoim noobieniemXD Mass Effect to chyba w ogóle moja ulubiona seria. Shepard jest świetnie wykreowany, towarzysze świetni i kreacja świata. Można przechodzić i przechodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

No, przyznaję, na kasetach to ja już nie grałem :) Słyszałem dużo o tym zjawisku i chodzeniu na paluszkach wokół sprzętu, żeby gra się w cholerę nie zresetowała, ale na szczęście (?) mnie to ominęło :P Podobnie jak wielu najlepiej pamiętam Pegazusa, ale coś tam Atari z Pitfalem u dziadków mi się kojarzy jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pierwsza gra ???

Wspominane wielokrotnie Super Mario Bros

Na pegasusa ;D

Była w niej jakaś lekkość, która sprawiała, że chciało się do niej wracać, a i po latach wspominam ja ciepło. Chociaż bałbym się teraz wyciagnać ze strychu pegasusa i odpalić ja znowu. Słyszałem o zbyt wielu rozczarowaniach z takich "powrotów po latach"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Pamiętam, że jako mała dziewczynka patrzyłam jak dziadek gra w Obliviona, zawsze uwielbiałam patrzeć na tę grę to on zaraził mnie niesamowitą pasją... Pierwszą grą w którą zagrałam samodzielnie był Drakensang, gra moim zdaniem bardzo dobra, oczywiście sporo bym poprawiła ale mam do niej wieeelki sentyment :) Może nie było to tak dawno temu ale kilka dobrych lat minęło, w zasadzie gra baardzo młoda w porównaniu do odsłon które piszą inni użytkownicy :) Natomiast Obliviona będę wspominać chyba najlepiej jako mój start z grami tego typu :) 

Chwila! Zapomniałam o "kwadratowej" strzelance? Chyba można tak powiedzieć, nie pamiętam zbyt wiele ale wiem, że patrzyłam na tę grę jak zahipnotyzowana, nie pamiętam już nawet jak się nazywała. Niestety część dzisiejszych gier nie dorównuje tym starszym :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...