Skocz do zawartości

Dział literacki


Mrozie

Rekomendowane odpowiedzi

W niedługim czasie Enklawa ma się stać serwisem skupiajacym się nie tylko na grach cRPG, ale również m.in. na literaturze fantastycznej. Z tego co zauważyłem, na naszym forum jest wiele światłych i oczytanych osób, którym nieobca jest twórczość autorów takich jak Pierumow, Goodking czy Martin. ;)

W związku powyższym, pomyślałem, że ową wiedzę możnaby przelać na papier w charakterze recenzji wybranych książek, not biograficznych o autorach czy po prostu felietonów poruszających różne kwestie zawarte w książkach. Jedyny warunek: opisywane tytuły muszą by? w jakiś sposób związane z gatunkiem fantasy.

Rozumiem, że wiele spośród postujących tu osób ma mało czasu - szkoła, studia, etc., dlatego nie nakładam na chętnych żadnych ram czasowych - pełen freestyle. No i na koniec pozostaje mi przypomnieł, że na dzień dzisiejszy nie jesteśmy w stanie płacić za napisane teksty - autorom musi wystarczyć "splendor" publikacji tekstu na łamach EM. ;)

Zainteresowanych (a mam nadzieję, że tacy będą) proszę o zgłaszanie się w tym temacie. Wszelkie pytania proszę pisać również tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Propozycja administratora, jest jak najbardziej aktualna. :)

Jeżeli zetnąłeś się z twórczością takich autorów jak choćby: Sapkowski, Grzędowicz, Kossakowska, P.K. Dick, Dukaj, Strugaccy, Gailman czy King, spróbuj swoich sił jao recenzent. Zapewniamy Ci kompleksową pracę nad twoim tekstem, liczne porady a w końcu publikację na łamach naszego serwisu.

Zapraszamy do współpracy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Bardzo kusząca propozycja, tylko że nie umiem pisać  :-[   jednak do odważnych świat należy,( najwyżej ktoś będzie musiał poprawiać moje ortografy :P )

Ktoś? ;] Shane...! Shane, jesteś tutaj? :D

Nie, ale na poważnie - przyłącz się. Na Enklawie w przeciągu jednej-dwóch recenzji nauczysz się pisać poprawnie, a orty? Od czego masz Worda? ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...