Skocz do zawartości

Grafa w Icewind dale I


Majki

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki? czas temu zakupi?em sag? Icewind  w serii ekstra  klasyka  i pomy?la?em ?e pykn? sobie w  pierwsz? cze??. Tu pojawi?o si? ogromne rozczarowanie.Czemu tu jest grafa jak w BG2 czy ICWD2 ? Icewind dale 1 to by? taki Baldurs Gate 1 i 1/2 i by? na grafie z 1 Baldura. Mo?e wie kto? jak to zmieni? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mo?e powiem tak cofnijmy si? w czasie w pami?tny rok 2000 czy 2001 wrzesie?, czy jako? tak ;). Blizzard wyda?o diablo 2 w odpowiedzi Black Isle wydaje icewinda I. Ma on garf? identyczn? jak baldur's gate I do tego momentu chyba jasne.Potem jako? w grudniu, tego? samego roku cieszy?em si? balurem 2, który notabene mia? inn? "now? ulepszon? graf?". Przyznam sie ,?e mi sie ona kompletnie nie podoba?a,niewa?ne.Czasy dzisiejsze luty 2008 saga icewindale w ekstra klasyce, za??czam icewinda I i co widz? t? "now? ulepszona graf? ".Mo?e wie kto? teraz jak z tej przysz?o?ci wróci? do korzeni. Mo?e powinienem napisa? na forum gram.pl. Bo wed?ug mnie troch? przycieli. Baldurs gate I w  sadze baldurs gate jaki by? taki zosta? a w sadze icewindale zmieniono grafik?.Starsi gracze b?d? wiedzie? o co chodzi . :-[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S?k w tym, ?e ja gra?em w IwD w wersji wydanej oryginalnie (po?yczona), za? jakie? dwa lata temu naby?em IwD w eXtra Klasyce i przysi?gam, ?e grafika pomi?dzy nimi si? nie ró?ni o_0 No chyba, ?e masz na my?li t? najnowsz? reedycj? tj. eXtra Klasyka Gold - tej akurat nie sprawdza?em w akcji.

Mimo wszystko, nie s?dze, ?eby ktokolwiek podejmowa? si? tak karko?omnego zadania, jak podmiana grafiki w IwD. O ile w dzisiejszych grach jest to w pewnym sensie proste (wystarczy wymieni? modele i tekstury), o tyle w IwD grafika by?a rysowana r?cznie, wi?c ew. zabieg jest naprawd? trudny do wykonania. I zwyczajnie nieop?acalny, z punktu marketingowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Mam w ko?cu niestety w sadze dostajemy jakby spatchowanego icewinda do dodatku(heart of winter),mogli to rozdzieli?, ale pewno stwierdzili,?e tak b?dzie wygodniej w (heart of winter) jest ju? inna grafa pozostaje kupi? oddzielnie samego icewinda na 2 cd i cieszy? sie retro grafo ;/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...