Jump to content

Avangardowe spotkanie RPG-owe (17 listopada, Warszawa)


Jade Elenne

Recommended Posts

Dla wszystkich drużyn, które chciałyby rozegrać sesję, ale nie mają gdzie, postanowiliśmy zorganizować sobotnie spotkania RPG-owe – pierwsze z nich odbędzie się już 17 listopada w godzinach 13.00-18.00 w Gimnazjum nr 47 przy ul. Grenady 16 (na Woli).

Wszyscy chętni będą mogli przyjść, zagrać albo po prostu porozmawiać, dowiedzieć się kilku nowych rzeczy o RPG-ach czy też podzielić się przemyśleniami na ten temat w przyjaznej atmosferze. Sesje odbywać się będą w salach szkolnych, w wypadku gdy ich ilość przekroczy nasze możliwości część z nich będziemy musieli niestety umieścić na korytarzu.

Wszelkie sesje, które miałyby się odbyć tego dnia, zgłaszać można drogą mailową do koordynatorki projektu Anny ‘Mephale’ Wojdy na adres anka.wojda@gmail.com lub już w trakcie spotkania. Wcześniej zgłoszone rozgrywki będziemy zamieszczać w opisie wydarzenia, a także traktować priorytetowo (z góry zapewnione miejsca w sali, w razie zapomnienia także gotowe do wypełnienia karty postaci etc.)

W zamyśle jest to pierwsze z całej serii spotkań. Decyzje o terminach kolejnych podejmiemy, gdy zobaczymy jak duże zainteresowanie wzbudzi to i jakie sugestie od Was otrzymamy.

PS. Ważne jest, by wszyscy wzięli ze sobą czyste obuwie na zmianę – w końcu to żadna przyjemność chodzić po ubłoconym korytarzu (a co dopiero, jak w takie błoto spadnie kostka!). Liczymy, że skoro zmianę obuwia udało się wprowadzić na zjAvie, to uda się nam i tutaj;)

PS2. Mamy też nadzieję, że z biegiem czasu spotkania doczekają się nieco bardziej kreatywnej nazwy;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...