Skocz do zawartości

Jakie macie zwierzaki? :-)


vitas

Rekomendowane odpowiedzi

To si? panowie rozrzewnili...

SJ -> mo?ecie sobie powspomina? razem z Nalerem. Zdaje si?, ?e on te? straci? kotka :(

vitas -> ja Ci mówi?, ?e on nie ma jeszcze 7 lat. A poza tym mog?e? jeszcze wspomnie? o ?lepym Kapslu ;]

Ja mam 12 letniego jamnika bojowego i owczarka Collie "?e-do-rany-przy?ó?". ;)

Ca?kowite przeciwie?stwa xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Kotk? o imieniu ?epek. Bardzo ?adna i zadbana. Niestety chociarz dobra i mi?a niepomiernie si?... cu?, powiedzmy ?e prowadzi dosy? rozwi?z?e ?ycie. Ostatnio urodzi?a pi?? kociaków. Cztery czarne i jeden bury. S? prawie nie do odró?nienia ;D

Mam jeszcze dwa wyz?y które tata zabiera na polowania. Zawsz? musz? tylko pilnowa? kotów i zamyjka? wszystkie drzwi ?eby czasem nie spotka?y si? z psami, bo by by?a tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mia?em kiedy? 3 z?ówie wodne:

Jeden jak by?em ma?y, a moja mama wystawia?a je na ogród, na s?o?ce po prostu sobie uciek?..niez?y paradoks,

drugi by? troche chory i nie porusza? si? sam. Pewnego razu w?a?nie na ogrodzie, mama wystawi?a go ok 11, w lato, na upa? i przypomnia?a sobie o nim ko?o 19..wysech?..

trzeci, gdy by? jeszcze ma?y równie? zachorowa? i umar? :(, ale inn? ?mierci? ni? tej powy?ej.

Prócz tego kilkana?cie rybek, wszystkie pad?y :|..marny ze mnie opiekun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Koty to najsympatyczniejsze zwierz?ta. Pierwszego - Puszka - dosta?em w szóstej kl. podstawówki... Niestety, komu? si? nie spodoba?... Pewnego razu po prostu wyszed? i nie wróci?.

Drugiego - Punie (kotk?) mam do dzi?. Wysterylizowana, wi?c trzyma si? w domu sie nie reprodukuje (uk?on w strone Karpia ;] :P ). ?pi ze mn?.

Trzeciego (a co, nie sta? mnie?) moi rodzice kupili kilka miechów temu. Wabi si? Nefi - od Nefretete - i jest d?ugow?osym, niebieskim persem. Ci, którzy maj? mnie w znajomych na n-k wiedz?, jak wygl?da. Poza tym, okaza?o si?, ?e mój brat ma uczulenie na koci? sier??, i prawdopodobnie b?de musia? go wyda?. Rodzice chc? j? odsprzeda?, oby wyj?? na zero. Jakby kto? mia? wolne 400 z?otych i czyste serce - wali? drzwiami i oknami.

Oprócz tego mia?em dwa psy:

Pierwszego - Maksa - jaki? skurwysyn potr?ci? 20m od domu... Znalazl go mój brat. Teraz le?y u mnie w ogrodzie. Na miejscu jego pochówku posadzili?my jab?o?.

Drugiego - Kam? - mam do dzi?. Jest to dwuletni owczarek niemiecki, ze swojego usposobienia bardziej bezbronny ni? obronny, ale zda?y?o jej si? upierdzieli? Pracownika ZUK ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...