Skocz do zawartości

Sesja - "Kampania Goldenville"


Superkarpik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak sobie ?yczysz - odpowiedzia? Ra Elis s?u?alczo, w jego g?osie da?o si? us?ysze? nut? drwiny. Rzuci? okiem na Deepa przeszukuj?cego stra?ników i prychn??. - Có? to za z?om... takimi kawa?kami ?elaza nie por?ba? bym nawet drewna. Wezm? jedynie sztylet - zerkn?? na Deepa - Je?eli nie macie nic przeciwko, magiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wr?czy?em ra'elisowi prosty sztylet.

Oba zakrzywione sztylety przymocowa?em do pasa, za?o?y?em zbroje. Aby ukry? mój nowy ekwipunek za?o?y?em na to swój p?aszcz.

Przepisa?em znaki pergaminu zwracaj?c uwag? na szczegó?y. Po schowaniu kopii i orygina?u, spojrza?em na dwóch nie?ywych stra?ników :t?pi frajerzy... i tak nic z nich nie by?o... U?miechn??em si? i zdj??em z nich reszte rzeczy. Schowa?em je do mojej skrzyni, razem z kopi? pergaminu i pozosta?ym ekwipunkiem. Ustawiaj?c cia?a nad wiadrem z wod? wyj??em im oczy z g?ów(mog? mi si? przyda? do bada? albo mikstur). Cia?a zako?czone szyj? schowa?em do worków i po?o?y?em pod ?ó?ko w najbli?szym pokoju, w którym nikogo nie by?o. G?owy zawin??em w szmaty i wyrzuci?em do rynsztoku. Przygotowuje si? do opuszczenia tawerny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsadzi? sztylet za cholew? buta. - Lit alurl velve zhah li velkyn uss (najlepszy sztylet to niewidzialny sztylet). Mocno chwyci? za rami? wygl?daj?cego na szykuj?cego si? do opuszczenia speluny Deepa.

- Kyorl, abban - sykn?? drow - powinni?my poczeka? na reszt? dru?yny, zanim wyruszymy.

proponuje ustali? rodzaj naracji... czy piszemy "id? tam robie tamto" czy tak jak s? pisane powie?ci... osobi?cie wol? ?eby by? to ten drugi typ i w miare mo?liwo?ci starajcie sie pisac bezb??dnie i z interpunkcj? ?eby to jako? wygl?da?o...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nizio?ek zszed? po schodach. Na plecach mia? torbe, a w niej wszystko co potrzebne do drogi. Zszed? powoli, rozejrza? si? po sali. Spojrzenie zatrzyma? na nowo przyby?ym drowie. Powoli podszed? uwa?nie go obserwuj?c.

-Witaj, wo?aj? na mnie Narrick, mi?o Ci? widzie? w dru?ynie!-wysun?? ma?? d?o? w stron? drowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dok?adnie, by?o by nudno i monotematycznie... a tak jest smaczek :)

Dziesi?? minut wcze?niej.

Ra Elis spojrza? prosto w oczy drugiego mieszka?ca Podmroku. Po d?u?szej chwili patrzenia sobie w twarz, u?miechn?? si? nieznacznie i skin?? g?ow?, nie ?ciskaj?c jednak d?oni Nalera. Potem odwróci? si? i poszed? do wyj?cia, mijaj?c nizio?ka potrz?sn?? tylko g?ow?, pozostawiaj?c go jeszcze przez chwil? z wyci?gni?t? r?k?.

W?a?ciwie to czemu mamy utrudnione zadanie? Czy?by z powodu tak oryginalnego sk?adu ferajny? xD W ko?cu zaczyna mi si? podoba? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ruszamy akcje - pomy?la?em. Wychodze z miasta razem z reszt? za?ogi i ca?ym swoim dobytkiem. Wróce tu jesczze, ale narazie musze zabezpieczy? dobytek. Troche ?le zrobi??m z cia?ami stra?ników, trzeba by?o je wywali? gdzie? gdzie nikt ich nie znajdzie...

Ruszamy t? jeban? akcje! Jeste?cie ma?o aktywni, wi?c inaczej z Wami nie mo?na, trzeba Wami twardo dowodzi? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Taaak Deep, no to zrobi?e? burdel. No i dalej g?odny jestem.

Podoba mi si? ten miecz, napewno lepszy jest niz ten w którego posiadaniu aktualnie jestem. Có?, tamten tez by? ...zdobyczny.

Eldvor popatrzy? z irytacja na Ra Elisa

- Tylko ?ebys potem nie skomla? jak wpadniemy w jakies gówno, sam chia?e? i?c...no i nielicz ?e mnie szantazowac b?dziesz...

-Hmm...zimno w kominku a mamy czym pali?, prawda Deep? Troche po?mierdzi mi?sem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Hardy?, eh? Hardym by? mo?na, jednak s? sytuacje w których poka?e si?, ile znaczy hardo?? twa... - odpowiedzia? Ra'Elis, po czym doda? zdawkowo - Mnie ?mierci zapach nie przeszkadza.

Ja tu kutwa nie nad??am, gdzie my jeste?my do cholery i wyszli?my w ko?cu czy co bo po tym jak napisalista o paleniu to ja juz calkiem nie wiem o co chodzi..calosc od paru postów jest nieskladna i niejasna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinnismy to pisac w sesji nie poza nia...

Ra'Elis chrz?kn??, po czym podszed? do Deepa i reszty bandy siedz?cych w karczmie przy dwóch stolikach i s?cz?cych piwo. Wygl?da?o na to, ?e ekipa szykuje si? do wymarszu, podczas gdy on tak naprawd? nic nie wiedzia?. Dosun?? wi?c jeszcze jeden sto?ek do zsuni?tych razem stolików i zaj?? miejsce obok Deepa. Zawo?a? do karczmarza po jeszcze dwa piwa, chrz?kn??, po czym rzek?.

- A wi?c, abban, jak? podj?li?cie decyzj?? Widz?, ?e wszyscy goyowi s? ju? do drogi. Mo?e by tak kto? *mnie* o?wieci?, jaka jest sytuacja? Dok?d wyruszamy i po co?

Przebiega? wzrokiem po wszystkich i milcza?, w oczekiwaniu na odpowied?.

troche mnie dra?ni ?e tak ?adko kto? tu co? pisze... na sesje trzeba sobie zarezerwowa? troche czasu... jesli wiekszosc ma "inne sprawy na glowie" moze sie wstrzymamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieco zmieniam styyl pisania

Na moim granatowo-czarnym licu zago?ci? cie? u?miechu. Ah, widz?, ?e rozs?dny go?? z tego zabójcy. Albo tchórz... ale w?tpi?, w ko?cu to ziomek. Czekam na opini? reszty, ciekawym, ilu mamy w grupie ryzykantów. O Zydarze wiem ma?o, tyle jeno, ?e raczej nie zl?knie si? kilku stra?ników, za podpuch? mo?e by nawet wlaz? prosto do jaskini stu wilków. Narrick nie da? po sobie pozna?, co w nim siedzi. Eldvor wygl?da na hardego... cóz, jeszcze zobaczymy. Deep - kawa? podst?pnego szakala z tego nekromanty. Trzeba si? mie? na baczno?ci - prawdopodobnie jest najniebezpieczniejszy ze wszystkich. Cóz, mam nadziej?, ?e o ?wicie wyruszymy w drog?. Ci, co zamiast zarzyna? bestie i skurwysynów siedz? w karczmie, nie mog? zwa? si? najemnikami. Najemnik... to s?owo ostatnimi czasy ma?o znaczy. Niewielu jest dobrych, solidnych najemników - jak cho?by ja. W oczekiwaniu na odpowiedzi wypijam jednym tchem pó? kufla piwa. Smakuje znakomicie - krasnoludzki kunszt. Zaczynam si? niecierpliwi?. Lepiej, by?my do ?witu co? ustalili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...