Skocz do zawartości

Skąd jesteś?


Shane

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie - sk?d jeste?cie? Zdaj? sobie spraw?, ?e na razie mamy do?? w?ski "rozsyp" u?ytkowników, ale to nie szkodzi - b?dzie tak?e na przysz?o??.

Tak wi?c sprawd?my, czy nie pojawi si? kiedy? czyj? s?siad z okolicy  ;)

Ja jestem z pewnej du?ej wiochy zwanej Bia?o?liwiem, w woj. wielkopolskim, pomieszkuj? te? w Bydgoszczy, a nied?ugo pewnie jeszcze gdzie? indziej, mo?e w Poznaniu.

Pochwalcie si?, sk?d Wy jeste?cie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja jestem z wioski niedaleko Bia?o?liwia; owa wioska zwie si? Margonin. I nic tam nie ma. A teraz cz??ciej bywam w Poznaniu, w?a?ciwie ca?y czas jestem w Poznaniu (mo?e ma to zwi?zek z tym, ?e ucz? si? w tym?e mie?cie?) nie licz?c dni, w których jestem gdzie indziej.

btw, pozdrawienia z najwi?kszej polskiej wsi - Wawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
każda nie omieszkała zaznaczyć, że to najstarsze miasto w Polsce

Już kiedyś od kogoś słyszałem, że ludzie z Kalisza mają taką wewnętrzną potrzebę  ;D

Tak na poważnie to ta starość kalisza jest jedyną rzeczą, która odróżnia tą wiochę od innych małych miast.

Witaj Wielkopolaku-rodaku ;-)

Witaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

  Generalnie pochodzę z Cieszyn- to taka mała w kujawsko- pomorskim, jakieś dwadzieścia kilometrów od Golubia- Dobrzynia- jeśli rzecz jasna ktoś kojarzy to miasto. Ale od rozpoczęcia liceum spędzam pięć dni w tygodniu w Brodnicy- i tak ju z od półtora raku. Chyba więc reszta nie będzie miała nic przeciwko jeśli powiem, że to także moje miasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Heh, to powinnam cię nie lubić ;) Podobno bydgoszczanie nie lubią ludzi z Torunia 

sratatata a ty co się tak podlizujesz? I tak będę marudzić na twoje teksty kochanie  :-*

Ale przecież Ty nie jesteś z Bydgoszczy ;)

Całą tą aferę rzokręcają pseudokibice Elany i Zawiszy, Apatora i Polonii. Oczywiście zależności historyczne też odgrywają rolę. W 1999 Toruń (i całe woj. toruńskie) nie chciało należeć do Kujawsko-Pomorskiego, był pomysł na 'przejście' do woj. Pomorskiego.

Co do podlizywania: daj spokój ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rodowodu bydgoskiego nie mam, wszak bardziej ze mnie wielkopolanka, ale mieszkam tam jakiś czas właściwie  ;)

Zamieszanie z województwami i miastami wojewódzkimi pamiętam, a kibicem nie jestem - dlatego chyba nie zastosuje się do zasady "zabij torunianina przed śniadaniem, będziesz miał piękny dzień".

Co do podlizywania: daj spokój  ;)

łaski bzz  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieszanie z województwami i miastami wojewódzkimi pamiętam, a kibicem nie jestem - dlatego chyba nie zastosuje się do zasady "zabij torunianina przed śniadaniem, będziesz miał piękny dzień".

A ja jestem kibicem - tzn.  że powinienm zabić jakiegoś Poznaniaka, żeby ten dzień był jeszcze lepszy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...