Skocz do zawartości

Skąd jesteś?


Shane

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...

Ha, Sj namawiał mnie bardzo do pospamienia na forum, więc i tu się dopiszę z przyjemnością.

Skąd żem się wziął? Skąd jestem?

Odpowiedź na pierwsze pytanie jest prosta: Skąd się wziąłem? Prawdopodobnie z porodówki i innych czynności przed nią, ale nie mogę tego powiedzieć na pewno, bo, niestety nic nie pamiętam... poza jednym mglistym czymś, co równie dobrze mogło być snem ;>

Drugie pytanie, to, o które Wam chodzi jest już bardziej skomplikowane... Skąd ja? Kraków! Piękny, klimatyczny Kraków.

Wiem, że tu sam jestem pod tym względem (bo i nikogo chyba z Krk nie ma?), przez co miejsce to staje się jeszcze bardziej atrakcyjne.

Uff uff. No, to napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Nie wychylam nosa poza 'próg'. Choć na szczęście mieszkam na obrzeżach, więc zamiast zgiełku żałobników słyszę wesołe ćwierkanie ptaszków.

Kocioł by był, gdyby przyleciały wszystkie Obamy i inne Merkele - mógłbym cały dzień stać w ogródku i non stop machać samolotom. Przynajmniej byłoby trochę cienia^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Maków Mazowiecki. Czteropak temu, kto wie, gdzie ta mieścina leży (oczywiście bez sprawdzania :P ).

Płock. Takie małe miasto z Orlenem, wielokrotnymi mistrzami Polski w piłce ręcznej i sarkofagiem Krzywoustego ;)

Płock?! Toż to o rzut beretem! Kurdę... może się pospieszyłem z tym czteropakiem? :P choć okolice typu Przasnysz czy w końcu Ostrołęka są bardziej znane. A najbliżej (ze znanych miast) owemu Makowowi do... Warszawy? 80 kilometrów wszak to godzina jazdy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się wyróżnię bo jestem z południowo-zachodniej części kraju :D. Dokładnie z Pieszyc, ale wątpię czy to będzie cokolwiek Wam mówiło ;).

O, krajanka z Dolnego Śląska. :) Pieszyce są blisko czego?

Świdnicy jak mniemam, ale nie daje pewnosci ;p

Wilczek ma rację ;). Ewentualnie Dzierżoniów/ Bielawa ale to takie mało znane miasta w sumie  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...