Skocz do zawartości

Prawdziwa historia z waszego życia


NoBieski1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No, musi tak to ono jest, waćpanna. Drzewiej to byli bajania - bardowie mędrsi i umiejętniejsi byli, a tera to jeno łapserdaki, darmozjady i dziady proszalne. Myszów ni masz, Daimosa ni masz, Królestwa Kalendarza i pokazów Października ni masz - tfu, srom to i hańba dla Korony! A młode nie docenią! Gadają, żeśmy starce i niedołęgi, a same ino łajno z pludrackich krajów oglądają, jako ten Turczyn sprośny gołe rzycie swoich świętych! Kpy, powiadam! Łby trocinami zapchane! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, kiedyś kreskówki były... odważniejsze.

Dziś mamy erę naiwnych i bzdurnych kreskówek, z przedziwnym, nieraz wręcz groteskowym, poczuciem humoru :-\

Wyjątkiem są pełnometrażowe animacje. Tutaj wszystko jest jak należy. Jest dowcip (dla małych i dużych) jest fabuła, nie wywołująca uśmiechu politowania i jakaś ponadczasowa puenta.

Oglądaliście Ralpha Demolkę?

Każdy fan gier winien obejrzeć. Poza tym Usterka jest moją ulubioną z animowanych postaci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam. Tygrysia Maska i Daimos to produkcje japonske. Oni inaczej podchodza do przemocy - nie panikuja nad tym, ze normalny czlowiek stanie sie rzeznikiem tylko dlatego, ze zobaczyl animowana krew. Tak jest tam zreszta do dzis (pomijajac fakt, ze czesc tych kreskowek jest skierowana do nastolatkow/doroslych, co u nas zdarza sie cholernie rzadko). Dzisiejsze telewizje racza nas glownie bajkami zachodnimi, z reguly istotnie gownianymi. Choc moze odzywa sie tu moje stetryczenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Unreal enginy zawsze rządziły.

Trójka panowała w cholerę czasu. A i dziś jest na nią popyt. Nawet Mass Effect 3 chyba z niego korzystał. Choć ostatnio trochę o trójce unrealu cicho.

Co do filmiku, to robi wrażenie, choć skoro tła nie mają animacji, dlaczego całość jest w... tylko 25 fps-ach?

Gdzie tam do magicznej sześćdziesiątki ;)

Zastanawia mnie, czy Unreal engine 4 jest już w użyciu, to znaczy, wyszło już coś na rynku na tym silniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wymyśliłem nowy kawał.

Dwóch kupli siedzi w pokoju. Jeden gra na kompie ze słuchawkami na uszach.

Drugi patrzy mu przez ramię i mówi:

- Grasz w slashera na klawiaturze? Nie masz pada?

Ten w słuchawkach:

- Co? Nie słyszę?

- Nie masz pada?

- Co?

- Pada! - krzyknął w końcu.

Ten w słuchawkach spojrzał na okno i piękną pogodę za nim.

- Jak pada? Przecież świeci słońce.

;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zauważyłem, że enklawa przeszła lekki lifting.

Trochę zachowawczy, bez wielkich fajerwerków.

Piszcie, co o tym myślicie, niech wszyscy wiedzą! ;D

Według mnie za skromne zmiany!

Dajcie smoka zamiast kursora! Wielkie czachy jako ikony tematów! Strzelające roboty na głównej! Wielkie cyc...  :D

Nobieski odmieni oblicze ziemi, tej ziemi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak szczerze to tu zaglądałem ;)

Ale incognito  ;D

Poza tym przełamałem się i założyłem konto na fejsie i  byłem z enklawą na bierząco. Muszę tutaj pochwalić enklawę na facebooku - naprawdę dużo newsów wrzucacie. Normalnie nie trzeba wchodzić na Waszą stronkę... ;D

Cursian, co tam u Ciebie? W CDA naczelny się zmienił, bardziej otwarty i przychylny na młodych i ambitnych?  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...