Skocz do zawartości

Forumowa sesja - brudnopis


Murky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Otwarł mi się dzisiaj podręcznik na rodzajach chorób.

Zapadły mi w pamięć:

Smrodliwe wiatry.

Czas trwania: 5 dni.

Efekt: Potworny ból kiszek powoduje, że postać otrzymuje modyfikator -20 do wszystkich cech głównych.

Grubo.

Czymś takim mógłbyś mnie... Przyszpilić. Tylko...

My nie mamy cech głównych. Jak będziesz odejmował nam PŻ, gdy go... Nie mamy.

No MG wspaniały i wszystko wiedzący, taki ambarasik mam dla ciebie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję, że masz już jakiś pomysł. To dobrze, bo byłyby jajca, gdybyśmy to choć raz my BG wywiązali się, a musieli nagle czekać na... MG, który nagle obmyśla mechanikę.

Mówię jajca! Jajca by były!

A na poważnie cursian, jak nie masz pomysłu to możemy zrobić tu burze mózgów i jakoś rozsupłać ten węzeł razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc to tak!

Sprytnie brewer "odsunął" od nas niebezpieczeństwo z mojej przeszłości, choć jak rozumię teraz zaczyna się knajpowa burda, czyli bij kogo popadnie, lub dla tych bardziej trzeźwych: choooooodu!

Jak to się mówi?

Z kałuży w gnojówkę?

Ale nie ma co, historyja nabiera tempa! ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nawet "przeskoczymy" w czasie ( jest to możliwe na normalnej sesji?) i trafimy już do tego lasu, gdzie są te morderstwa.

I koniecznie trzeba "przedstawić" postacie, tak byśmy już mogli w opisach używać ich imon, a nie tylko epitetów jak ten bez uszu, ten niski, czy ten z laską. Czytelnik może się w tym gubić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, gotowe. W postach macie dowolnosc. Zarowno reakcje wasze i ludzi podczas przemowienia, kto uciekl, kto zostal itd. Tylko jedna rzecz: do ratusza mozecie wchodzic i go opisywac, ale pokoj burmistrza, w ktorym jest Decimus, to juz moja czesc. Tzn mozecie zadeklarowac, czy chcecie tam wejsc, czy nie, ale ewentualna scene w pokoju zaczynam ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...