Jump to content

Lego Star Wars 2

Recommended Posts

Co prawda na PS2, ale zawsze gra!

Rewelacyjna w swej prostocie (grafika jakby z?o?ona z klocków) a jednak niesamowicie wci?gaj?ca (i tym bardziej dla dwóch osób).

No có? wi?cej mog? powiedzie? - liczne nawi?zania do sagi SW, du?a doza humoru, znakomite elementy zr?czno?ciowe i proste ?amig?owki - to wszystko czego potrzeba. Mo?na w to gra? zarówno ze swoim rówie?nikiem jak i ze swoj? ma?? siostr?, gra nie traci na grywalno?ci!

Ponadto dost?pny jest edytor postaci oraz liczne pojazdy (oczywi?cie z lego).

Tak?e je?li chcemy si? dobrze zabawi? w klimatach Star Wars - polecam LSW - zarówno dla m?odych jak i troch? starszych.

• 2 weeks later...
  • 11 months later...

Czyżby Lego SW 2 to była gra cRPG, a nie "zwykła" zręcznościówka?

Niestety, ja nie miałem okazji zagrać, a zrobiłbym to bardzo chętnie. Jako bękart lubiłem klocki lego, nadal od czasu do czasu coś zbuduję. Star Wars to zaś pozycja obowiązkowa dla każdego fana science-fiction, więc mieszanka tych dwóch rzeczy musiała wyjść iście fantastycznie.

Czyżby Lego SW 2 to była gra cRPG, a nie "zwykła" zręcznościówka?

Tu postawiłeś pytanie.

Star Wars to zaś pozycja obowiązkowa dla każdego fana science-fiction, więc mieszanka tych dwóch rzeczy musiała wyjść iście fantastycznie.

A ty sam sobie odpowiedziałeś. Choćby i to była zwykła zręcznościówka, jest w uniwersum SW.  :P