Skocz do zawartości

Community


Sir Jedi

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, zgadzam si?, jednak tworz?c nowe, dodatkowe dzia?y, do których trafi? 1-2 tematy, tak jak jest w niektórych dzia?ach teraz, b?dzie troszk? o wszystkim, czyli tak naprawd? o niczym. Nie lepiej dopracowa? to co jest, co by by?o niemal?e doskona?e, najlepsze w sieci?

S?ówko odno?nie b??dów. Co z tego, ?e kto? napisze dobry artyku?, skoro nie b?dzie da?o si? go przeczyta?? B??dy ortograficzne to jest czyste lenistwo, a te wszystkie choroby z tym zwi?zane to jeden wielki prze?ytek, bo aby wej?? na so.pwn.pl w zasadzie nic nie trzeba (prócz ch?ci, oczywi?cie). Poprawne pisanie, pod wzgl?dem stylistycznym i gramatycznym, w jaki? sposób odzwierciedla szacunek dla ludzi czytaj?cych oraz podej?cie do sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach ta moja ortografia. Widz? ?e wielu forumowiczom juz doskwiera. czasami si? zap?dzam i robi? straszne b??dy (jak ten z Toruniem) ale spoko spoko. Zanim Artykó? lub co? innego pojawi si? na stronie g?ównej sprawdza go sztab redakcyjny. (Sir Jedi, Mrozie, Shane...) Postaram si? nied?ugo zamie?ci? kolejny rozdzia? opowiadania a do ko?ca tygodnia kolejn? cz??? solucji i recenzj? nowej ksi??ki.

Narazie tyle moge zrobi?  ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie te? bol? takie b??dy, zw?aszcza w dobie Fajerfoxowych sk?adników, ale co zrobi?? Internet jestna tyle wolnym medium, ?e nie mo?na ingerowa? w czyj?? wypowied? na tyle, by poprawia? b??dy ortograficzne, wstawia? brakuj?ce przecinki etc. W wypadku pernenentnego pope?niania b??dów mo?na da? ostrze?enie, ale jaki cel ma karanie u?ytkowników teraz, kiedy walczymy o ka?dego z osobna?

Permanentnego, Mrozu, permanentnego.

Nie chc? si? czepia? za bardzo, ale jest w tym troch? ironii, czy? nie?

A na marginesie - dlaczego i przez kogo zosta?y wybrane te ciulowsze bannery EM, a na dodatek pozbawione zosta?y przej?? mi?dzy slajdami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W artach, nawet tych karpikowych, b??dów nie ma, chyba, ?e przez moj? nieuwag?  ;)

Co do netu jako otwartego medium - niestety racja: ingerowa? w posta nie mog?, cho? czasem mnie ten fakt bardzo boli - w momentach, kiedy widz? ra??ce orty...

Karpik, mam nadziej?, postara si? troch? zwolni? i zapanowa? nad tym, tym bardziej w takich topicach jak sesja... Tam u?ytkownicy zagl?daj? i NIE MOG? tam mie? miejsca takie "byki", szczególnie poczynione przez MG... Dlatego Karpiu: liczymy na Ciebie.

A na marginesie - dlaczego i przez kogo zosta?y wybrane te ciulowsze bannery EM, a na dodatek pozbawione zosta?y przej?? mi?dzy slajdami?

Gdyby? tego nie napisa?, nawet bym nie wiedzia?a, ?e s? nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby? tego nie napisa?, nawet bym nie wiedzia?a, ?e s? nowe.

Wiesz, te drugie te? nie by?y mistrzostwem ?wiata, ale pomys? zarzucony wcze?niej (tajemnice, sekrety, do??cz do nas, takie tam) by? IMHO du?o lepszy od dr?twego 'Literatura, fantastyka, cRPG, Enklawa Magii'.

I dlaczego cholerne przej?cia? Je?eli a? tak wam zale?y (wam, ale w sumie nie wiem do kogo si? zwraca?, bo zupe?nie niezgodnie z przyj?tym i zaakceptowanym przeze mnie porz?dkiem rzeczy komenderowa? mn? SJ; sorry za zrz?dzenie, wiem, rozmawiali?my o tym z Mrozem), to przecie? wersja z czerwonymi literkami na czarnym tle (czyli ta, która si? nie za?apa?a) by?a mniejsza, bo klatek tyle samo, ale potrzebnych kolorów mniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haz - W konkursie "Pomó? EM zrobi? nowe bannery" wygra? Markusz i po ma?ej modyfikacji zosta? zrealizowany jego pomys?. Bo niby Jakie lepsze na t? chwil? stworzy?? Je?eli chodzi o techniczne prawy, nie znam si? kompletnie, dlatego si? nie wypowiadam. Je?eli masz lepszy pomys?, nie ma sprawy skonsultuj si? z Mroziem i zrób z nich ma?e dzie?a sztuki ;)

Maciek - Co do ortografii u Karpika, to w sumie jego prywatna sprawa. Powinien dosta? w czap? za "nie normalne" b??dy i tyle. Natomiast jego artyku?y s? na wysokim poziomie i po wielokrotnym sprawdzeniu, g?ównie przez Shane. Zreszt? ka?dy artyku? najpierw przechodzi przez jej r?ce, oboj?tnie kto pisze. I zapewniam si? Maciek ?e i w Twoim co? znalaz?a :P

Troszk? podsumowania.

Jest wspó?praca z Niuconem, wymiana banerów z Diablo2.pl oraz darmowa reklama na stronie wydawnictwa Fabryka S?ów. Jak by by?o ma?o, s? dwa nowe rodzaje bannerów, z naborem i "zwyk?e". Wszystko idzie w dobrym kierunku. Jak wróc? z Poznania to z wiadomych wzgl?dów po?wi?c? wi?cej czasu na EM ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haz - W konkursie "Pomó? EM zrobi? nowe bannery" wygra? Markusz i po ma?ej modyfikacji zosta? zrealizowany jego pomys?. Bo niby Jakie lepsze na t? chwil? stworzy?? Je?eli chodzi o techniczne prawy, nie znam si? kompletnie, dlatego si? nie wypowiadam. Je?eli masz lepszy pomys?, nie ma sprawy skonsultuj si? z Mroziem i zrób z nich ma?e dzie?a sztuki ;)

I may be blind, ale ten banner tam ni cholery nie wygl?da na ten, który zrobi?em w oparciu o pomys? Markusza. Chyba, ?e s? gdzie? jeszcze, a ja o tym nie wiem.

I o ile pami?tasz, ZROBI?EM bannery, w których by?y przej?cia mi?dzy slajdami i ci je podes?a?em. Teraz ich nie ma. Na piwo posz?y?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haz - W konkursie "Pomó? EM zrobi? nowe bannery" wygra? Markusz i po ma?ej modyfikacji zosta? zrealizowany jego pomys?.

E...? By? jaki? konkurs? By? jaki? przegl?d zrobionych przez Haza bannerów, ?eby je mo?na by?o porówna? i przedyskutowa?, który lepszy?

Nie widzia?am ?adnego, a z ch?ci? zobaczy?abym ten w stylu "tajemnice, sekrety, do??cz do nas, takie tam"... bo osobi?cie wydaje mi si? pomys?em ciekawszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chaos panie i panowie mamy, chaos. Otó? przynaje, ?e dosta?em dwa bannerki od SJ-a, chcia?em wrzuci? jeden i wrzuci?em ten jeden (ten czerwony mia? by? rzekomo na pó?niej? oh, whateva...). W ka?dym b?d? razie mo?na dorzuci? drugi taki bannerek i nasi ew. wspó?pracownicy b?d? mogli sobie wybra?, hm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kay, Mroz ma racj?: chaos.

Domy?lam si?, ?e modzi/redaktorzy maj? jak?? swoj? specjaln? komnat?/pieczar?/krypt?/whatever na forum? Je?eli tak, to móg?by? mi Mrozu da? na chwil? do niej dost?p, ustaliliby?my po prostu wspólnie, ca?? grup?, par? rzeczy, zamiast czyni? chaos jeszcze tutaj? Potem mnie mo?esz stamt?d wykopa?, ale warto by?oby po prostu to organizacyjnie zgra?, eh?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, owej komnaty/pieczary nie ma, a przyda?a by si? bardzo.

Dlaczego nie od Haza? Poniewa? wtedy jako jedyny zainteresowa?em si? banerami. No fakt mo?e owy problem nie zosta? nale?ycie rozwi?zany, ale w tym wypadku chodzi?o o czas stworzenia i zaktualizowania banerków. Teraz s? lepsze i "aktualniejsze" co jednak nie znaczy ?e b?d? u?ywane do ko?ca ?wiata. Je?eli kto? ma jaki? pomys? na banerek niech go przedstawi, hase?ka dowolne ;)

Okey Mrozie jest tu szefem i w parad? mu wchodzi? nie b?d?, ale wydaje mi si? ?e Micha? to normalny cz?owiek. Musi spa?, je??, komunikowa? si? z innymi lud?mi, posprz?ta? w domu, pouczy? si?, wyj?? do cioci na imieniny, umy? si? i wiele innych. Nie zawsze ma czas za?atwi? to czy tam to. Par? tygodni temu sugerowa?em nawi?zanie wspó?pracy z m.in. Niuconem. Wiadomo, ko?cówka roku i ka?dy si? spr??a jak mo?e no wzi??em sprawy w swoje r?ce. Dalej pisa? nie musz?, baner Niuconu wida? na g?ównej stronie EM.

Troch? mnie dziwi postawa Shane. Okey, nikt nie wpad? na pomys? "poka?my ca?ej redakcji nowe banerki", ale czy co? z?ego si? sta?o? Sta?o, bo skoro jeste?my wszyscy redakcj? powinni?my konsultowa? wszystkie nowe pomys?y. Tylko ej siemano ale jako? wcze?niej nikt si? nie zainteresowa? moooocno nie?wie?ymi banerami. Dlaczego tylko Markusz przejawi? zainteresowanie spraw? i wys?a? swoj? propozycj? banerka, a gdzie reszta? Jest ju? lipiec, w?tek jest od maja, mo?e w ko?cu zaczniemy co? robi? bo na razie piszemy tylko posty.... i negujemy wszystkie teorie i dzia?ania.  :-X

Kolejna sprawa to "czemu te banery a nie tamte?" To proste. Kto si? odwa?y wys?a? baner do jakiego? serwisu z tekstem "Zapraszamy do wspó?pracy, EM", niech pierwszy rzuci kamie?. To chyba wina polityki prowadzonej przez EM. Albo budujemy mark? i wyznaczamy wzorce jako?ci, albo skupiamy si? na reklamie tego co jest i szukamy nowych wspó?pracowników. Nie ma jasno ustalonego kierunku przez Mroziego. Niestety ale chaos jest obecny. Radz? za?o?y? troch? bardziej "ukryte" pod forum i mo?e przedyskutowa? par? rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krypty nie ma. Ale b?dzie, bo wida? jest potrzeba. Stworz? j? 'as soon as i can'.

Sprawa z bannerami by?a deko dziwna, bo ja faktycznie rzadko bywa?em, a jak bywa?em to tylko w nocy i rozmowy z kimkolwiek ogranicza?y si? do odbierania/zostawiania wiadomo?ci na czyim?? GG. Wybaczcie, ale wakacje != wi?cej czasu, niestety...

Co do Shane, owszem nie wiedzia?a, bo te? rzadko by?? dost?pna; zreszt?, mi ta sprawa po wrzuceniu banerów wypad?a z g?owy. Ale z drugiej strony, czy to jest a? tak wa?ne, ?e trzeba mobilizowa? ca?? redakcj?? Nie ?ebym chcia? robi? po cichu jakie? zmiany, w ukryciu przed Shane czy kimkolwiek, ale czy o ka?dym przesuni?ciu obrazka musimy informowa? na forum, hm?

Co do polityki... to ju? chyba temat na rozmowy w mniej otwartym gronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geez... nie róbmy roz?amu w redakcji z powodu niedoinformowania sprawy o bannerach ;>

Owszem, nie wiedzia?am o nowych, nie widzia?am propozycji, co nie znaczy wcale, ?e si? t? spraw? nie interesowa?am w ogóle: napomyka?am Mrozowi, ?e trzeba troch? je uaktualni? ju? na d?ugo przed wej?ciem nowego layoutu. Nie k?ó?my si? o to, bo nie o to chodzi :)

Tak mi si? po prostu napisa?o, po tym co powiedzia? Haz. Mia? swego rodzaju w?tpliwo?ci w kwestii, która zaistnia?a jako? mniej oficjalnie i tyle. ;)

pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...