Skocz do zawartości

Layout EM


Shane

Jak znajdujesz nowy image Enklawy?  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak znajdujesz nowy image Enklawy?

    • Jest okropny
      1
    • Może być, ale stary był lepszy
      2
    • Jest ładniejszy niż stary, ale mógłby być lepszy
      2
    • Jest świetny! Stary się nie umywa
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Na razie nie mamy ankiety na stronie g?ównej, dlatego pomy?la?am, ?e warto by by?o zapyta? u?ytkowników forum. Wypowiedzcie si?, mo?e wg was nale?a?o by co? usprawni? jeszcze, zmieni?, poprawi?.

Ja ze swojej strony oddaj? g?os na to, ?e jest ?wietny, bo sama wiem ile Haza kosztowa?o zrobienie czego? takiego. Kiedy nie by?o koncepcji, kombinowali?my z Mrozem, ale na szcz??cie Hazreth nas wyratowa? i przygotowa? to, co teraz widzicie :)

Haz -> dobra robota  :-*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy layout nie jest zly, ale jakos ten stary bardziej przypadl mi do gustu...moze sie po prostu do niego przyzwyczailem. A co do grafik w newsach chyba lepiej zostawic tak jak jest....i mrozie nie bedzie marudzic... :-P

BTW: Zostalem brutalnie zmuszony do wypowiedzi - ostatni raz biore udzial w ankiecie - pozdrowienia dla forumowego predatora ;>

Ja Cie dopiero brutalnie przymusz?, poczekaj no ;> - Predator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mog? odda? pustego g?osu w ankiecie, ?eby zobaczy? wyniki. No có?, pozostaje mi zag?osowa?, ?e jest ?wietny, no nie?

Anyway - je?eli chodzi o te osobne grafiki, to my?l?, ?e za du?y burdel by si? zrobi? wizualnie.

Nadal jest par? rzeczy, które mnie nie satysfakcjonuj?, ale to w sumie jakie? pierdo?y. Mo?e nag?ówki newsów si? wymieni z GIF na PNG, ?eby gradient by? p?ynny; dra?ni mnie strata jako?ci przy kompresji JPG w tle i nag?ówku, ale có?, kompromis mi?dzy jako?ci? a rozmiarem. Poza tym jest par? usterek wynikaj?cych z kodu strony, o których jednak Mrozowi da?em zna?.

Ogólnie bardzo nieobiektywnie stwierdzam, ?e nie jest specjalnie ?le.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anyway - je?eli chodzi o te osobne grafiki, to my?l?, ?e za du?y burdel by si? zrobi? wizualnie.

W?a?nie to mia?am na my?li ;) I tak jest do?? kolorowo, ?e si? tak wyra??.

Nadal jest par? rzeczy, które mnie nie satysfakcjonuj?, ale to w sumie jakie? pierdo?y. Mo?e nag?ówki newsów si? wymieni z GIF na PNG, ?eby gradient by? p?ynny; dra?ni mnie strata jako?ci przy kompresji JPG w tle i nag?ówku, ale có?, kompromis mi?dzy jako?ci? a rozmiarem. Poza tym jest par? usterek wynikaj?cych z kodu strony, o których jednak Mrozowi da?em zna?.

Je?li chodzi o rozmiar a jako??, to Mrozie nigdy nie pozwoli, ?eby to drugie by?o "wy?ej" ni? pierwsze ;) Wielokrotne batalie o to i tak zawsze przegrywam.  ;)

Btw: dobrze odda?e? g?os Haz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym ca?a zabawa polega - trzeba znale?? kompromis. Te? bym bardzo ch?tnie zrobi? wszystko w .png 24-bit, ale d?a p?ynnego poruszania si? po takiej stronie trzebaby naprawd? dobrego ??cza. ;)

btw, obecny lay ?aduje si? szybko na ??czach ni?szych ni? 2 Mbit? Na tej przepustowo?ci ?miga, mam nadziej?, ?e na wolniejszych równie?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, ?e ?miga - czasy, gdy wi?kszo?? pod??czona by?a do Internetu dial-upem 48kbps min??y bezpowrotnie.

Ale s? ludzie ??cz?cy si? przez telefony komórkowe na przyk?ad. I dla nich nawet taki lay jest za ci??ki i za wolno si? ?aduje.

Dlatego te? proponuj? nast?puj?ce rozwi?zanie: pozwólmy sobie na nieco lepsz? jako?? przy g?ównym layu - par?set kilo nawet nie zrobi specjalnej ró?nicy przeci?tnemu u?ytkownikowi - a w zamian przygotujmy ekstremalnie lekk?, minimalistycz? i z minimaln? ilo?ci? grafik wersj? lo-fi. Wtedy gdy kto? jest w podró?y, laptoka pod??cza do telefonu i net ma, ale niesamowicie drogi i wolny (wiem co? o tym) b?dzie móg? spokojnie przegl?da? EM.

Mo?naby i zrobi? wersj? lo-fi forum, jak to jest w przypadku wielu innych for. O ile silnik na to pozwala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo ja jestem za :) Zawsze dostaj? po g?owie od Mroza za "zbyt ci??kie" pomys?y. Jestem za lepsz? jako?ci? na g?ównym layu.

Co do drugiej wersji Haz ma racj?, powinna by?. Sama si? ??czy?am jaki? czas przez telefon i wiem, ?e czekanie na ?askawe wczytanie strony potrafi by? irytuj?ce.

Kompromis mo?e zosta? osi?gni?ty zarówno w momencie, gdy decydujemy si? na warto?? ?redni? jako?ci dobrej i z?ej, jak i wtedy, gdy b?d? dwie wersje: wysoka jako?ciowo i "lekka", dla tych, którzy maj? problemy z wolnym ??czem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...