Skocz do zawartości

Factions czy Prophecies?


Mrozie

Rekomendowane odpowiedzi

Gra? kto? mo?e w Guild Wars? Ostatnio dosta?em newsletter z gram.pl, w którym zapowiedziano, ?e od przysz?ego tygodnia GW: Factions i GW: Prophecies wchodzi do Platyny, wi?c postanowi?em skorzysta? z d?ugo wyczekiwanej obni?ki cenym i naby? któr?? z cz??ci GW. Tutaj jednak mam dylemat, któr? wybra?. W innych serwisach czyta?em ró?ne opinie na temat i jednej i drugiej gry, dlatego pomy?la?em, ?e mo?e kto? z anszego w?asnego forum mi doradzi. :)

A wi?c... która cz??? jest "lepsza"? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To ju? zale?y co kto lubi. Mi si? GW podoba bardziej. G?ównie przez to, ?e nie ma tego "grindowania" - 20 poziomów dla postaci, za? nawet najlepsze bronie same w sobie (czyli bez odpowiednich umiej?tno?ci postaci, które zdoby? o wiele ci??ej) nie s? zbyt pot??ne - zdaje mi si?, ?e rajdy na najbardziej "wypasionych" przeciwników chowaj?cych najfajniejsze zabawki wymagaj? ju? niez?ej dru?yny i dobrej kooperacji. Takie mam wra?enie, bo póki co za ma?o gra?em, ?eby robi? jakiekolwiek rajdy. ;p

Natomiast wiele dobrego s?ysza?em o PvP i GvG w tej grze. Równie? nie mia?em okazji jeszcze tego zasmakowa?, ale podobno nie ma obecnie lepszego PvP na rynku. Po?yjem, zobaczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Prophecies, jak powiedzia?.

Mroz -> Ja mam tam jakiego? Derwisza (Nightfall, ale jak nabijesz par? leveli, to mo?emy si? spotka?, bo Prophecies mam, a postaci mog? si? przemieszcza? pomi?dzy krainami), chocia? bardzo dawno nie gra?em, a konto mam wspó?dzielone z bratem ;)

I nie bardzo jest jak porównywa? GW z WoW, bo to zupe?nie inne gry. Ja wol? GW, bo mog? robi? co? takiego jak w?tek fabularny, a w ró?nych typowych MMO pranie mobów po mordach, ?eby co wydropi? i expa nabi? nigdy mnie nie pasjonowa?o i bardzo szybko nudzi?o, zanim zacz??o si? co? ciekawszego - st?d i moja przygoda z MMO by?a bardzo nudna i bardzo krótka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...