Skocz do zawartości

Diablo 3 - temat ogólny


Sir Jedi

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, wytrzyjcie ciekn?c? ?linke - Diablo III b?dzie sobie wychodzi? baaardzo powoli, robi?c szum dooko?a firmy blizzard.

W tym czasie oni b?d? bez przerwy zape?nia? sobie kieszenie pieni?dzmi z abonamentu WoWa. Gdy tylko Wow (z jakiej? przyczyny) b?dzie traci? na popularno?ci, dopiero wtedy Diablo 3 przyjdzie na ?wiat. Dlaczego? Bo po kiego chuja maj? samym sobie robi? konkurencje? Gracza mo?na ekonomicznie uzale?ni? od tylko jednej gry w jednym czasie.

Poza tym, battle.net w Diablo3 na 80% b?dzie na abonament. Bo po co zmienia? mechanizm, który przynosi ogromne zyski i do tego ma si? dobrze?

Pozdrawiam,

Deep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada interesuj?co, cho? nigdy specjalnie si? Diablo nie interesowa?em, to w "trójk?" na pewno zagram.

Kiedy b?dzie? Kto? kiedy? domniemywa?, ?e Blizz b?dzie wydawa? rokrocznie po jednym hicie (2008 - WoW: WotLK, 2009 - Starcraft II, 2010 - Diablo III). Kto? inny twierdzi?, ?e D3 jest bliskie uko?czenia i na rynek trafi na prze?omie 2008/2009. Ja jednak my?l?, ?e nie b?dzie to przed Starcraftem II, a wiec najwcze?niej pod koniec 2009 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mo?e na samym wst?pie powiem co? o sobie. Gram w Diablo 1 od 2002 roku i nie my?l? aby zaprzesta?, zakocha?em sie w d1 tak mocno, ze Diablo 2 by?o dla mnie tylko przelotnym romansem. Odno?nie Diablo 3 powiem, krótko: wielu ludzi kupi ta gr? z ciekawo?ci, inni z przekonania, ze skoro d2 by?o lepsze od d1 to id?c tym schematem d3 b?dzie better od d2. Ja natomiast kupie d3 z nadzieja, ze b?dzie to d1 ale XXI wieku. Ciekawi mnie tylko czy d3 nie b?dzie a? nadto "przepchane" tzw. "bonusami" takimi jak sporo liczba Q, bohaterów cz?sto wymy?lanych "na sile" aby pokaza? jakie to co? jest elo (Haha Siudek co? do Ciebie? - SJ). Zgodzicie sie ze mn? lub nie ale my?l?, ze ka?dy z nas znajdzie w d3 co? dla siebie, jedni kochaj? przedmioty, inni "sztuczki" bohaterów a jeszcze inni po prostu Diablo ;]

Pozdrawiam xD

P.S.

"Obudzi?em" sie na forum ze wzg. na mojego dobrego koleg? z miasta pana: Sir Jedi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...