Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość Inheritor

Studia, czyli co studiować?

108 postów w tym temacie

Nie, nie może być! Jak ostoja wolności w naszym małym mieście, może być zamknięta. Rzymie, dlaczego!?

śmierć jest naturalną koleją rzeczy. Biorąc pod uwagę militarne niepokoję wątpię abym dożył śmierci ze starości. Jako osoba głęboko wierząca w Boga nie obawaiam się o swój los, bo prędz ;Dej czy później i tak to nadejdzie w ten czy inny sposób. Przed końcem chciałbym tylko zaliczyc pare panienek a tak to nic mi więcej nie potrzeba

Ja z kolei długo myślałem nad studiami i w końcu wybrałem psychologię/ pedagogikę- zależy gdzie mnie przyjmą. Później dorzucam sobie dziennikarstwo jak się uda- zawsze lubiłem pisać Co o tym sądzicie?

Nie pytaj mnie, co sądzę o psychologii ;-) Jestem niedoszłym psychologiem i ciesze się, że w porę stamtąd uciekłam. Dom wariatów.

ja właśnie chciałem iść na psychologię. Odradzasz ten kierunek ?

Dziennikarstwo jest fajne ale jak się studiuje w warszawie i masię dostęp do tv i gazet większego formatu niż lokalne. Myślałem też o politoligii ale to tak jak by co

A zdajesz biologię, że idziesz na psychologię?

A czujecie "powołanie" na ten kierunek? To jest coś o czym marzycie? Bo jeśli nie, albo macie wątpliwości, to odradzam. Na tym właśnie polegał mój błąd. Poszłam tam, bo się dostałam, a nie dlatego, żeby mnie to kręciło.

Jak bym składał do poznania to może bym się dostał. Wydaje mi się to ciekawym kierunkiem. Nmiestety nie zdaję bioligii i przez to mogę tylko w poznaniu na psychologię iść...

To naprawdę dobrze zdawaj te matury, bo dostać się na psycho wcale nie jest tak łatwo.

Ja cały czas się jeszcze miotam i ta psychologia to w sumie jeden z wariantów- o maturę na razie się nie martwię, no chyba, że o obowiązkową maturę z mojej "ukochanej"( >:( matematyki, która mnie już niestety obejmie, a było nie było z matmy jestem cienki jak barszcz.

To naprawdę dobrze zdawaj te matury, bo dostać się na psycho wcale nie jest tak łatwo

Nie? Przecież dostałaś się tam zdając same matury podstawowe, więc o czym my mówimy?  :P Niełatwo to się dostać na medycynę, pozostałe kierunki to luzik.

Dwa najmniej przyszłościowe kierunki: psychologia i filozofia. ;)

Nie? Przecież dostałaś się tam zdając same matury podstawowe, więc o czym my mówimy?  Język Niełatwo to się dostać na medycynę, pozostałe kierunki to luzik.

Wuja, aż cud, żeś prawa nie wymienił. Przecież jesteś taki pro ;>

A co do tego, że się dostałam z podstawą: też się dziwię, bo w sumie byłam jedyną z 90 osób na roku, która zdawała podstawy.

Wuja, aż cud, żeś prawa nie wymienił. Przecież jesteś taki pro ;>

Ja nie jestem żaden pro, tylko Ty się spinasz jak ja piełdolę.  :)

Tylko progi na medycynę są masakrycznie wysokie, jeśli w pozostałych kierunkach do dostania się wystarczy zdobycie zaledwie 3/4 możliwych do zdobycia pkt rekrutacyjnych to nie można mówić, że ciężko się dostać.

Ja całą maturę zdaję też na podstawie z wynikami zależnie od przedmiotów 60-80 procent. Mam szansę dostać się na coś czy raczej będę otrzymywał listy w stylu " Może zwolni się miejsce"

Mój marny przykład pokazuje, że z 80% z podstawy, o dziwo, można się dostać na psychologię. Ale jednak nie liczyłabym tego za pewniaka, nadal uważam, że to, iż się dostałam, było po prostu jakimś przypadkiem, błędem być może. Nie spotkałam nikogo więcej, kto by się na podstawie tam dostał.

Bo może wszyscy myśleli, że po podstawie się niedostaną, dlatego zdawali rozszerzoną biologię?  ???

trafna argumentacja, ale jak nie sprubujesz to sie nie dowiesz  ;)

Dwa najmniej przyszłościowe kierunki: psychologia i filozofia. ;)

Po psychologii coś konkretnego jeszcze możesz robić, gorzej z filozofią. :P

Hej, już czas żeby rejestrować się na studia. Jestem ciekawa na co się zapisaliście. Pochwalcie się  ;)

Ja zapisałem się jeszcze raz na wrocławskie prawo, bo coś czuję, że po tej sesji mogą mnie wypieprzyć. :>

Czyżbyś za krótko jeszcze studiował, żeby wiedzieć, że to raczej niemożliwe?:P

No wieeem, ale bycie wiecznym studentem jest korzystne chyba tylko w amerykańskich komediach dla kretynów.

Ale spoko, najpóźniej 14 września powinno być już wszystko dobrze.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0