TES: Legends: dodatek Upadek Mrocznego Bractwa już dostępny

Dire Wolf Digital oraz Bethesda udostępniły właśnie pierwszą kampanię fabularną do The Elder Scrolls: Legends, która nosi tytuł Upadek Mrocznego Bractwa. Jak wskazuje sam tytuł, nowe misje w karciance skupią się wokół inflitracji oraz zniszczenia prastarej organizacji zabójców.

Słowem wstępu:

 

Upadek Mrocznego Bractwa pozwala graczowi wcielić się w rolę podwójnego agenta, którego zadaniem jest przeniknięcie w szeregi osławionego Mrocznego Bractwa. Wynajęty przez złowieszcze ugrupowanie pragnące zniszczyć znaną z serii Elder Scrolls i okrytą ponurą sławą frakcję bezwzględnych zabójców, gracz będzie musiał dokonywać kluczowych wyborów, które wywrą wpływ zarówno na przebieg misji jak i na rozwój całego wątku fabularnego.

Nowa przygoda rozgrywa się przed wydarzeniami znanymi ze Skyrima. Kampanię podzielono na trzy części, których akcja dzieje się na różnych mapach - w sumie ponad 25 misji oraz 40 nowych kart do gry. Po ukończeniu misji w ramach nowego wątku fabularnego pojawi się możliwość odblokowania kart dostępnych tylko w dodatku Upadek Mrocznego Bractwa, w tym trzech nowych kart legendarnych. Z szerszym omówieniem atrakcji zapoznacie się na poniższym zwiastunie.

Rozszerzenie można kupić w grze jako trzy oddzielne mapy lub w postaci pakietu w specjalnej cenie 88 zł. Nic nie stoi na przeszkodzie, by za dodatek zapłacić złotem. Nabywcy Upadku Mrocznego Bractwa otrzymają też wierzchowca Doom Wolf, z którego będą mogli korzystać w MMORPG-u The Elder Scrolls Online.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.