Wolcen: patch 0.4.0 już dostępny

Producenci Wolcen: Lords of Mayhem nie kazali długo czekać na kolejną aktualizację swojej gry. Nowy patch, który oznaczono liczbą 0.4.0, wprowadza do rozgrywki wiele ciekawych zmian.

Jedną z podstawowych zmian jest możliwość zapisywania gry w chmurze na serwerach gry. Jest to ważny krok w kierunku powstania trybu co-op, którego stworzenie zostało zaplanowane na "niedaleką przyszłość".

Kolejną ważną nowinką jest dodanie "dziennych podziemi", których struktura zmienia się każdego dnia. Każdy z takich lochów będzie większy od ich standardowych odpowiedników i zaoferuje znacznie więcej wyzwań. Co więcej, każda wędrówka w głębiny dziennego podziemia posiada licznik czasu, co pozwala rywalizować z innymi graczami w zakresie jak najszybszego pokonania mieszkańców danego lochu.

 

Aktualizacja 0.4.0 dodaje również zupełnie nowe drzewko aktywnych umiejętności oraz dwóch nowych wrogów: ciężkozbrojnego, nieumarłego Grave Keepera oraz dysponującego potężną czarną magią Orc Warlocka.

Z kompletną listą zmian, jakie oferuje nowy patch, możecie zapoznać się na oficjalnej stronie Wolcen: Lords of Mayhem.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.