Wolcen: Lords of Mayhem z trybem Tower Defense

Producenci Wolcen: Lords of Mayhem planują umieścić w swojej grze tryb w stylu klasycznego Tower Defense. Poinformowali o tym w ostatnim dzienniku deweloperskim gry.

W ostatnim artykule deweloperzy zapowiedzieli tryb Dungeon Challenge. Polega on na zbudowaniu własnych podziemi przy pomocy tych samych systemów, które służą do wznoszenia domu. Różnica polega na tym, że owe podziemia mogą zostać zaatakowane przez innych graczy.

Jak je chronić? Cóż, warto zainwestować w pułapki. Ich omówienie jest sednem najnowszego dziennika deweloperskiego Wolcen: Lords of Mayhem. Jeśli interesuje was to zagadnienie, odsyłam do artykułu, w którym projektant rozgrywki znany jako Caracole opisuje nie tylko sam system, ale również proces jego powstawania.


Mrozie
Zobacz komentarze ()

Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 2 minuty!

Zaloguj się
Nie zalecane na współdzielonych komputerach
Szybsze logowanie
Dołącz do nas na Facebooku! Dołącz do nas na Facebooku!
Dołącz do nas na Twitterze! Dołącz do nas na Twitterze!
Dołącz do nas na Twitterze! Zasubskrybuj informacje z Enklawa Network w Google News!