Darmowe gry, zawrotne oferty i zero kolejek - GOG.com startuje z wyprzedażą Black Friday

Zakupowe szaleństwo tzw. Czarnego Piątku z każdym kolejnym rokiem coraz śmielej wkracza do naszego kraju. Sprzyjają temu również inicjatywy samych sklepów - takie jak najnowsza wyprzedaż gier cyfrowych na GOG.com, dzięki czemu wiele znakomitych produkcji można nabyć o ponad 80% taniej!

Informacja prasowa GOG.com:

 

21 listopada 2017 - Nie musisz pędzić na wyścigi, po prostu wpadnij do cyfrowego sklepu z grami, przyjaznego graczom. Wyprzedaż Black Friday w GOG.com to oszczędność czasu i pieniędzy: bezpłatne gry za kupowanie, a nawet za odwiedzenie nas! Do tego niesamowite oferty i aż siedem dni na dokonanie wyboru.

Odbierz kultowe MDK ZA DARMO po odwiedzeniu GOG.com w pierwszych 48 godzinach wyprzedaży. Po raz pierwszy wydana w roku 1997 i doceniona przez krytyków, ta klasyczna gra zasługuje na to, by znaleźć się w twojej bibliotece. To unikatowa strzelanka science-fiction, z mnóstwem charakteru, humoru i zróżnicowanej rozrywki. Przejdź na główną stronę GOG.com i odbierz bezpłatną kopię MDK, klikając w odpowiedni banner.

Każdy zakup, którego dokonasz na GOG.com w trakcie wyprzedaży, przybliży cię do odblokowania StarCrawlers GRATIS - wystarczy wydać min. 55 zł. StarCrawlers to jedna z najlepszych ukrytych perełek roku 2017. Wyobraź sobie Grimrocka w kosmosie - to połączenie cyberpunku z serialem Firefly, w którym bezwzględne korporacje rywalizują o władzę... a twoje moralnie wątpliwe usługi są im bardzo potrzebne.

Wreszcie, skorzystaj z ponad trzystu ofert rabatowych, nawet do 90%, na klasyki wszech czasów i największe premiery roku, w tym: Furi (-40%), Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku (-60%), Heroes of Might and Magic III (-75%), Owlboy (-25%), Dungeon Keeper 2 (-75%), Titan Quest Anniversary Edition (-80%), Little Nightmares (-50%) i wiele innych.

Warto też sprawdzić te fantastyczne gry poniżej 7 zł: We Are The Dwarves z niesamowitym rabatem 92%; do tego Total Annihilation: Commander Pack, Medal of Honor: Allied Assault War Chest, Populous i inne!

Wyprzedaż Black Friday kończy się 28 listopada, o godzinie 23:59.

Oferta na MDK za darmo kończy się 23 listopada, o godzinie 15:00.

Odblokowanie StarCrawlers wymaga wydania w sumie min. 55 zł na dowolne produkty GOG.com, w trakcie trwania wyprzedaży.

Ponadto przeceniono wiele innych RPG-ów  - starych i nowych. Warto nadmienić choćby ELEX, Dragon Age: Początek - Ultimate Edition, Vaporum, Legends of Eisenwald czy Wasteland 2: Director's Cut. Każdy powinien zatem znaleźć coś dla siebie!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.