Anthem "grywalne" również w trybie dla pojedynczego gracza

Anthem, najnowszy projekt BioWare'u, wciąż owiany jest mgłą tajemnicy. Z ujawnionych do tej pory szczątkowych informacji wynikało, że nowa gra kanadyjskiego studia będzie nastawiona na rozgrywkę wieloosobową. Okazuje się, że nie jest to do końca prawdą.

W najnowszym artykule na blogu BioWare'u jego generalny menadżer, Casey Hudson, poruszył kwestię kreowania światów w przyszłych grach dewelopera z Kanady. Nie mogło zatem zabraknąć kilku akapitów o Anthem, które, wedle słów jednego z "ojców" serii Mass Effect, zapewni mnóstwo zabawy także tym, którzy preferują grać w pojedynkę.

Kupuj bez DRM na GOG.com!

Jeśli dokonasz zakupu z powyższego linku, możemy otrzymać niewielką prowizję.

Anthem jest tworzone w taki sposób, że swoje największe atuty prezentuje w trakcie rozgrywki wieloosobowej, jednak [gracze] mogą przejść jego fabułę tylko i wyłączanie [ze swoimi] przyjaciółmi, a nawet całkowicie sami - napisał Hudson.

Generalny menadżer BioWare'u nie chciał zagłębiać się w konkrety, więc na dzień dzisiejszy nie wiemy, w jaki sposób zamierza połączyć tryb jedno- i wieloosobowy. Niewątpliwie to jednak multiplayer jest w centrum zainteresowania twórców Anthem, więc całkiem możliwe, że otwarcie gry dla "pojedynczych" graczy jest jedynie desperacką próbą wzbudzenia zainteresowania Anthem wśród "starych" fanów BioWare'u.

Czy tak jest w istocie? Przekonamy się raczej prędzej niż później, ponieważ Anthem będzie prezentowane i szeroko omawiane podczas czerwcowej konferencji EA Play, na którą już czekamy z niecierpliwością.

Jeśli zaś chcecie dowiedzieć się więcej o przyszłości BioWare'u i planowanych przez kanadyjskie studio innowacjach, koniecznie zapoznajcie się ze wspomnianym artykułem, który możecie przeczytać pod niniejszym adresem.


Mrozie
Zobacz komentarze ()

Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 2 minuty!

Zaloguj się
Nie zalecane na współdzielonych komputerach
Szybsze logowanie
Dołącz do nas na Facebooku! Dołącz do nas na Facebooku!
Dołącz do nas na Twitterze! Dołącz do nas na Twitterze!
Dołącz do nas na Twitterze! Zasubskrybuj informacje z Enklawa Network w Google News!