Pillars of Eternity II: Deadfire: mini-DLC Rum Runner's Pack dostępne, twórcy przedstawiają plany na przyszłość

Kilka dni temu Obsidian Entertainment wydało pierwsze darmowe DLC do Pillars pf Eternity II: Deadfire pt. Rum Runner's Pack. Ten mini-dodatek to jednak zaledwie preludium do tego, co czeka nas w kolejnych tygodniach i miesiącach.

Zgodnie z zapowiedzią Rum Runner's Pack dodał do gry kolejną potencjalną towarzyszkę o imieniu Mirke, sześć nowych napitków, które można nabyć u kupców, a także "pijacką" osobowość. Jest to pierwszy z zestawu darmowych DLC, jakich należy spodziewać na przestrzeni kilku kolejnych miesięcy.

Co ponadto? Przede wszystkim patche. Pierwsza duża łatka zostanie udostępniona już na początku czerwca i zlikwiduje wiele poważnych błędów i problemów z balansem postaci. W następnych tygodniach będą pojawiać się nowe opcje personalizacji rozgrywki takie jak możliwość ominięcia wprowadzenia do gry, dodatkowe suwaki pozwalające zmienić trudność poszczególnych aspektów rozgrywki czy moduł do zmiany wyglądu postaci w dowolnym momencie rozgrywki.

 

Oczywiście proces patchowania Pillars of Eternity II: Deadfire będzie trwał przez kolejne miesiące, w czasie których do sprzedaży trafią trzy duże, fabularne dodatki, o których szerzej pisaliśmy jeszcze przed premierą "podstawki". Szczegółowy "rozkład jazdy" można znaleźć na Figu.

A jeśli jeszcze nie graliście w najnowszego RPG-a od Obdisianu, to pamiętajcie, że możecie go nabyć m.in. na GOG.com.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.