Pillars of Eternity II: Deadfire: dodatek The Forgotten Sanctum już dostępny!

Archipelag Martwego Ognia znów znalazł się w wielkim niebezpieczeństwie - tym razem za sprawą potężnego trzęsienia ziemi i wyrwy, która powstała na Czarnych Wyspach. Co skrywa w sobie to tajemnicze miejsce? Aby się tego dowiedzieć, trzeba zagrać w The Forgotten Sanctum - najnowsze DLC do Pillars of Eternity II: Deadfire.

 

Kiedy potężne trzęsienie ziemi rozrywa wyspy Martwego Ognia, najpotężniejsi czarodzieje Eory szukają pomocy u Widzącego. Arcymag Maura zagłębiła się w otchłań nowopowstałych podziemi na Czarnych Wyspach, grożąc przebudzeniem tego, co spoczywa tam w uśpieniu. Podążaj śladem Maury i zadecyduj o losie jednego z najgłębiej skrywanych sekretów Archipelagu Martwego Ognia.

The Forgotten Sanctum pozwala nam wybrać się w podróż do trzewi uśpionego pod archipelagiem boga i zmierzyć się z najpotężniejszymi przeciwnikami, jakich dane nam było spotkać w Pillars of Eternity II: Deadfire. Wszystko to postępując zgodnie lub wbrew woli najpotężniejszych czarodziejów Eory. Premierowy zwiastun dodatku możecie obejrzeć poniżej.

Tak jak i w wielu poprzednich przypadkach, tak i teraz wraz z premiera dodatku Obsidian Entertainment udostępniło darmowy Patch 4.0. Łatka oferuje wiele atrakcyjnych nowości, w tym jedną nowa podklasę dla każdej klasy postaci, nowe wyzwania spod znaku Ogni Magrana, dwóch nowych mega bossów oraz respawnujących się statków na morzach Archipelagu.

Szczegółowe informacje na temat The Forgotten Sanctum oraz zawartości Patcha 4.0 znajdziecie pod niniejszym adresem.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.