Ruszył darmowy weekend z demem Anthem

Wrota do świata Anthem otworzyły się po raz kolejny, i to jeszcze szerzej niż tydzień temu. W ten weekend każdy gracz może za darmo spróbować wersji demonstracyjnej najnowszej gry BioWare'u.

W najnowszym demie rozpoczynamy rozgrywkę jako operator wybranego, w pełni wyposażonego Javelina na 10 poziomie dośw. Na 12 poziomie możemy odblokować kolejny egzoszkielet, a nasz progres zakończy się na poziomie 15. Oczywiście wszystko to wykonując szereg różnorodnych misji.

Warto zaznaczyć, że od minionego weekendu, kiedy w Anthem mogli grać posiadacze tzw. VIP Access, twórcy gry nie poprawili większości błędów. W czasie ogrywania dema można zatem spodziewać się nieskończenie długiego wczytywania lokacji i kilku innych problemów.

Wszystkie błędy mają zostać wyeliminowane przed premierą, która nastąpi już 22 lutego. Póki co pozostaje nam przymknąć oko na bugi i ogrywać demo do końca bieżącego weekendu.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.