The Waylanders: więcej informacji o rasie ludzi

Jak nietrudno się domyślić, ludzie stanowią podstawową rasę, jaką będziemy mogli wybrać podczas tworzenia postaci w The Waylanders. Twórcy gry postanowili rzucić nieco więcej światła na charakterystykę i różnorodność bohaterów, jacy zostaną oddani w nasze ręce.

Wybierając człowieka, musimy bowiem zdefiniować jego pochodzenie. Główny bohater The Waylanders jako człowiek może być celtyckim wojownikiem, druidem, Egipcjaninem lub scytyjskim najemnikiem. Oto fragment opisu pierwszego z wymienionych scenariuszy.

 

Celtycki wojownik trenował sztuki walki, odkąd stał się nastolatkiem. Dorastał wśród celtyckiej wiary i kultury, lecz swoją wczesną dorosłość spędził na podróżach po świecie jako najemnik. W tym czasie zdobył wiedzę o innych kulturach oraz różnych stylach walki, przez co stał się bardziej otwarty na inne idee i tym samym przydatny w międzykulturowych negocjacjach, a do tego bardzo cenny na polu bitwy. Obecnie jest szanowanym, wyróżniającym się członkiem osobistej gwardii Króla Itha.

Więcej informacji na temat tej, jak i pozostałych trzech "pochodzeń" ludzi znajdziecie tutaj.

Na marginesie warto dodać, że studio Gato Salvaje rozpoczęło pracę nad integracją swojej crowdfundingowej kampanii z systemem BackerKit. Na razie nie wiadomo jednak, kiedy uczestnicy zbiórki na rzecz The Waylanders będą mogli potwierdzić swoje nagrody i/lub wprowadzić zmiany w swoich danych adresowych.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.