Enderal: Forgotten Stories z datą premiery oraz nowym zwiastunem

Sure AI ogłosiło właśnie datę premiery swojego najnowszego i zarazem najambitniejszego moda do Skyrima pt. Enderal: Forgotten Stories. Kontynuacja wielokrotnie nagradzanego Enderal: Shards of the Order doczekała się również nowego, intrygującego zwiastuna!

Przypomnijmy, że Enderal: Forgotten Stories przeniesie nas do zupełnie odrębnego świata z własną historią i ręcznie rzeźbionymi lokacjami - od pustyń przez bujne lasy tropikalne po zmrożone lodowcami góry. Eksplorując to uniwersum poznamy dziesiątki różnych postaci, spośród których większość posiada własną osobowość. Wszystko po to, by opowiedzieć złożoną historię, w której nie brakuje wątków stricte psychologicznych.

Sam model rozgrywki również nie przypomina tego, który znamy ze Skyrima. Enderal: Forgotten Stories umożliwia stworzenie postaci o ściśle określonej klasie, a jej progres opiera się nie o praktykowanie umiejętności, lecz znane z większości innych gier Punkty Doświadczenia. Ponadto w modzie spotkamy się również z zupełnie odmiennym systemem walki, a zdolności przetrwania w dziczy zostaną przetestowane przez mechanikę survivalu. W ogólnym rozrachunku najnowszy projekt Sure AI powinien zapewnić od 30 do 125 godzin zabawy.

 

Enderal: Forgotten Stories zostanie wydane 14 lutego i będzie dostępne całkowicie za darmo, aczkolwiek żeby uruchomić moda, trzeba posiadać Skyrima w wersji klasycznej lub Legendarny Edition. Oficjalne DLC nie są wymagane.

Najnowszy zwiastun moda możecie obejrzeć poniżej.

Jak się wam podoba ten mod? Jeśli zamierzacie w niego zagrać, to zachęcamy by już teraz udać się na Steama i zapoznać z darmowymi dodatkami: ścieżką dźwiękową, pieśniami bardów oraz nowelą zatytułowaną Dreams of the Dying. Naprawdę warto!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.