Na GOG.com wystartował Festiwal lampionów!

GOG.com świętuje kolejne wydarzenie - Festiwal lampionów. Z tej okazji polska platforma dystrybucji gier obniżyła ceny ponad 200 tytułów, w tym wielu interesujących RPG-ów!

Informacja prasowa GOG.com:

 

18 LUTEGO — z okazji Chińskiego Nowego Roku na GOG.COM właśnie wystartował Festiwal lampionów. Rok Świni jest czasem odważnych i trafnych decyzji, dlatego wkraczamy w niego z rabatami do 85% i ponad 200 okazjami! Co czeka na łowców okazji?

  • Odświeżone spojrzenie Beamdog na nieśmiertelne klasyki, w tym Neverwinter Nights: Enhanced Edition (-33%), Baldur's Gate II: Enhanced Edition (-50%) oraz Planescape Torment: Enhanced Edition (-50%).
  • Definiujące swoje gatunki pozycje od Bethesda Softworks takie jak Fallout: New Vegas (50%), The Elder Scrolls: Morrowind i Oblivion (-50%) oraz klasyczne gry DOOM (-67%), Quake (-50%) i Wolfenstein (-67%).
  • Sztandarowe pozycje Ubisoftu, w tym Heroes of Might and Magic III (-66%), Beyond Good & Evil (-66%), Rayman 2: The Great Escape (-66%).
  • Komplet gier z serii Wiedźmin od CD PROJEKT RED, w tym 70% rabatu na Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku oraz 25% rabatu na Wojnę Krwi: Wiedźmińskie Opowieści.
  • Bogaty katalog klasyków od Electronic Arts z rabatami 75% na wszystkie pozycje, w tym Crysis, Dragon Age: Origins, Dungeon Keeper, Populous, SimCity, SPORE, Ultima, Wing Commander, Theme Park.
  • W ofercie znalazły się oczywiście i inne tytuły, takie jak Project Warlock (-20%), The Suffering (-66%), ELEX (-60%), Titan Quest (-75%), Grim Dawn (-65%), Darksiders III (-30%) czy Dragon's Dogma (-50%).

Festiwal lampionów na GOG.COM potrwa do 25 lutego, do godz. 23:59.

Jak więc widać, to znakomita okazja, aby uzupełnić swoją kolekcję gier - tym bardziej, że dzisiaj dodatkowo ruszyła przedsprzedaż gry Age of Wonders: Planetfall. Planujecie zakupy?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.