Crossroads Inn na półmetku crowdfundingowej zbiórki!

Kickstarterowa kampania Crossroads Inn zebrała już połowę kwoty niezbędnej do jej pomyślnego zakończenia. Twórcy gry powoli mogą myśleć już o nowych celach, które uczynią ten symulator tawerny jeszcze lepszym!

Informacja prasowa Klabatera, wydawcy Crossroads Inn:

 

553 fanów z 34 państw z każdego kontynentu wpłaciło już ponad 15.000 dolarów na kampanię Crossroads Inn na Kickstarterze. Większość wpłat pochodzi z USA oraz Polski, ale symulator tawerny ma też swoich fanów w Wietnamie, Peru czy Gwatemali. Wciąż do zebrania pozostaje drugie tyle. Kampania na Kickstarterze potrwa do 14 marca. 

Ogromną korzyścią płynącą z akcji crowdfundingowych jest możliwość dużo skuteczniejszej i bliższej komunikacji z przyszłymi graczami. Okazuje się to nieocenioną pomocą na etapie tworzenia gry. Ponad 550 osób z całego świata dzieli się swoimi uwagami, spostrzeżeniami i oczekiwaniami z perspektywy zupełnie innej niż ta, którą mają twórcy z Kraken Unleashed z warszawskiego Żerania.  

Otwarcie się na perspektywę i oczekiwania graczy, a także angażowanie ich w proces powstawania gier - swojego rodzaju empatia - jest tym, co daje przewagę małym studiom nad korporacyjnymi molochami, na które gracze ostatnio tak często narzekają - Michał Łowigus, brand manager studia.

W chwili obecnej na koncie Crossroads Inn znajduje się nieco ponad 17 tys. dolarów. Zbiórka potrwa do 14 marca.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.