Owlcat Games stało się niezależnym studiem

Niedawna rocznica wydania gry Pathfinder: Kingmaker skłoniła jej twórców z Owlcat Games do refleksji nad przyszłością studia. W rezultacie postanowili, że staną się od teraz w pełni niezależnym studiem.

Do tej pory Rosjanie funkcjonowali jako spółka zależna od MY.GAMES - zarówno finansowo, jak i decyzynie. W związku z tym, że ci ostatni coraz mocniej celują w segment gier freemium, Owlcat Games postanowiło uniezależnić się od spółki-matki. Rozstanie odbyło się na zasadach obopólnego porozumienia, wskutek którego MY.GAMES pozostanie partnerem i inwestorem twórców Pathfinder: Kingmakera, jednak ci zyskają znacznie większą swobodę w podejmowaniu przyszłych decyzji biznesowych.

Pierwszą ważną decyzję Rosjanie już podjęli - przeprowadzili się do nowego biura. Zdjęcia z całej operacji, a także więcej informacji na temat rozstania Owlcat Games i MY.GAMES, znajdziecie tutaj.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.