Fanowski mod upiększa Obliviona nowymi teksturami

Za kilka dni The Elder Scrolls IV: Oblivion będzie obchodziło swoje czternaste urodziny. Mimo tego nadal znajdują się modderzy, którzy chętnie upiększają wiekową grę do współczesnych standardach. Kolejny taki mod właśnie trafił do sieci.

Oblivion 2020 Retexture Project poprawiua tekstury m.in. skał, dróg oraz cieni drzew. Wprowadza również wsparcie dla cieniowania terenów, dzięki czemu krajobrazy prowincji Cyrodiil prezentują się jeszcze lepiej.

Mod, za którym stoi niejaki calthrop, w chwili obecnej składa się z czterech części: The Heartlands, The Jerall Mountains, General oraz Roads. Modder nie zamierza jednak spoczywać w laurach i planuje stworzenie kolejnych tekstur, włączając w to grafiki, które zostały użyte w dodatku Shivering Isles.

Niemniej Oblivion 2020 Retexture Project już teraz można polecić każdemu, kto po dłuższej przerwie planuje powrócić do Cyrodiil. Mod można pobrać za darmo ze strony Nexus Mods.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.