Pathfinder: Kingmaker Definitive Edition już dostępna

Po wielu miesiącach oczekiwania oto jest - Pathfinder: Kingmaker Definitive Edition. Nowe, kompletne wydanie debiutanckiej gry Owlcat Games trafiło właśnie na konsole nowej generacji.

Przypomnijmy, że Kingmaker jest pierwszą komputerową adaptacją uniwersum Pathfindera - i to w postaci drużynowego, izometrycznego RPG w stylu niezapomnianych klasyków D&D. Wszystko rozpoczyna się od stworzenia własnej postaci, wybierając spośród 14 różnych klas, by następnie wyruszyć w świat, poznać nowych przyjaciół, zebrać drużynę i... wypełnić swoje przeznaczenie w niespokojnych Ukradzionych Krainach. Z wielką mocą wiążą się wielka odpowiedzialność za nowopowstałe królestwo, a to, jakim królem zostaniemy, zależeć będzie od umiejętności współpracy, dowodzenia oraz sojuszników. Na marginesie warto dodać, że gra była współtworzona przez legendarnego designera Chrisa Avellone'a, a ścieżkę dźwiękową do niej stworzył sam Inon Zur!

Definitive Edition zawiera w sobie podstawową wersję Kingmakera, a także wszystkie popremierowe DLC: The Wildcards, Varnhold's Lot, Beneath The Stolen Lands, Bloody Mess, Arcane Unleashed oraz Royal Ascension.

 

Ponadto, nowe wydanie zostało wyposażone w zupełnie nowy turowy system walki. Gracze, którzy posiadają już na swoich kontach PC-tową wersję gry, otrzymają nową funkcjonalność w postaci darmowej aktualizacji. Niestety, taktyczny RPG od Owlcat Games nadal nie posiada polskiej lokalizacji i prawdopodobnie już nigdy się jej nie doczeka.

Premierowy zwiastun Definitive Edition obejrzycie poniżej.

Jak wam się podoba wspomniany wyżej turowy system walki?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.