The Outer Worlds: dodatek Coś się czai na Gorgonie już dostępny!

Gracze The Outer Worlds mogą już pakować walizki, ponieważ czeka ich kolejna wielka przygoda! Pierwszy fabularny dodatek, który nosi tytuł Coś się czai na Gorgonie, jest już dostępny!

Nowe rozszerzenie rozpoczyna się od tajemniczej wiadomości, która wzywa bohatera do zbadania asteroidy Gorgona. Ta odległa placówka naukowa była ukoronowaniem osiągnięcia, jakim było stworzenie Adreny-Czasu; współczesnym cudem, dzięki któremu robotnicy mogli cieszyć się lepszym zdrowiem i większą produktywnością. Jednakże program został nagle przerwany z nieznanych powodów. By połączyć ze sobą wskazówki, które pozwolą odkryć prawdę za jednym z najbardziej mrocznych sekretów korporacji Spacer's Choice, trzeba będzie przemierzyć głębokie kaniony, nieczynne laboratoria i opuszczone placówki badawcze.

 

Chcieliśmy wejść głębiej w klimat pulp noir i odkryć mroczniejszą stronę korporacji z Halcyon – powiedziała Carrie Patel, reżyser gry w Obsidian Entertainment. W rozszerzeniu Coś się czai na Gorgonie gracze (i ich ulubieni członkowie drużyny!) mogą badać ekscytującą nową lokację pełną intryg i zagrożeń, by odkryć niebezpieczne tajemnice Spacer's Choice.

Coś się czai na Gorgonie wprowadza wiele dodatkowej zawartości. Zwiększa limit poziomu postaci, pozwalając na większą dowolność w dostosowywaniu umiejętności. Zawiera też nowe talenty i wady, które wiążą się z unikalnymi premiami lub niedogodnościami. Rozszerzenie wprowadza również trzy nowe bronie naukowe oraz wiele nowych zestawów pancerza.

Krótko mówiąc, Coś się czai na Gorgonie rozwija formułę The Outer Worlds, jednocześnie dostarczając graczom nowych powodów do powrócenia do kolonii Halcyon i jej dalszej eksploracji.

The Outer Worlds to niesamowicie satysfakcjonująca gra RPG, pełna wyborów i finezyjnej narracji, do której przyzwyczaiło nas Obsidian, a Coś się czai na Gorgonie jest jej świetnym rozszerzeniem – powiedział Allen Murray, wiceprezes produkcji w Private Division. Rozszerzenie zachęca graczy do powrócenia do kolonii Halcyon po jeszcze większą dawkę czarnego humoru, wciągającą historię i ekscytujące przygody, które pokochali w podstawowej wersji gry.

The Outer Worlds: Coś się czai na Gorgonie jest dostępne w wersji cyfrowej PC w cenie 14,99€ za pośrednictwem Epic Games Store i Microsoft Store. Dodatek jest również dostępny w zestawie, którego częścią jest również drugie rozszerzenie Morderstwo na Erydanie, w cenie 24,99€. Warto przypomnieć, że rozszerzenie wymaga podstawowej wersji gry na tej samej platformie.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.