Torchlight III od dziś dostępne w pełnej wersji!

Novastraia znów potrzebuje bohaterów. Po wielu miesiącach intensywnych testów i kilku kolejnych spędzonych we wczesnym dostępie Torchlight III zadebiutowało dziś na Steamie w pełnej wersji.

Przypomnijmy, że akcja Torchlight III rozgrywa się sto lat po wydarzeniach znanych z poprzedniej części serii, gdy wielcy bohaterowie pokonali Złego Alchemika i zapieczętowali serce Władcy Zaświatów wewnątrz Rdzenia Zegara. Ci legendarni wojownicy wieki temu zaprowadzili pokój w świecie Novastrai – jednak teraz jest on ponownie zagrożony, gdy Cesarstwo Żaru znajduje się na skraju upadku, ponieważ grozi mu inwazja Netherima i jego sojuszników. Aby uratować Novastraię, gracze Torchlight III będą musieli zjednoczyć siły i odważnie wyruszyć na granicę w poszukiwaniu sławy, chwały i nowych przygód. Premierowy zwiastun gry przedstawia się następująco.

Torchlight III zawiera wszystkie mechaniki znane z poprzednich części gry, włączając w to walkę w stylu hack'n'slash, urokliwy i barwny świat, tryb współpracy dla 4 graczy online oraz tryb offline dla jednego gracza. Bohaterowie Novastraii przybiorą formę jednej z czterech klas: Dusk Mage, Forged, Railmaster lub Sharpshooter, zrobią użytek z pięciu potężnych relikwii, a w ich wędrówce będzie mógł ich wspierać zwierzęcy towarzysz taki jak włochata alpaka, zwinna sowa lub lojalny pies. Łącznie na graczy czeka 20 kombinacji klas i relikwii, z których każda oferuje wyjątkowe mechanizmy rozgrywki, oraz szeroka paleta możliwości inwestowania punktów umiejętności.

Na graczy czekają trzy epickie akty fabularne oraz mnóstwo nowych funkcji takie jak unikalny system podklas relikwii, w pełni personalizowane forty, wymagające wysokopoziomowe wyzwanie „Fazeer Shah’s Dun-Djinn”, wielopoziomowy system progresji z „kontraktami” umożliwiający graczom odblokowanie elitarnych przedmiotów i zdobycie chwały, a także całe mnóstwo zadań i potyczek z bossami w losowo wygenerowanych strefach wypełnionych po brzegi epickimi łupami. Szczegółowe omówienie głównych aspektów Torchlight III znajdziecie w jednym z najnowszych trailerów gry.

 

Torchlight III nareszcie debiutuje i wszyscy w Echtra jesteśmy niesamowicie podekscytowani, wiedząc, że gracze będą mogli dołączyć do naszej przygody — powiedział Max Schaefer, prezes Echtra Games i współtwórca serii Torchlight. Proces tworzenia tej gry miał swoje gorsze i lepsze momenty, jednak myślimy, że warto było czekać na efekt końcowy naszych prac. Chcielibyśmy podziękować wszystkim fanom, którzy towarzyszyli nam podczas tej przeprawy – Wasze wsparcie jest dla nas niezwykle ważne. A teraz wskakujcie do gry i bawcie się dobrze na granicy!

Pełna wersję Torchlight III można kupić na Steamie w cenie 142,99 zł.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.