The Outer Worlds oraz dodatek Coś się czai na Gorgonie dostępne na Steamie i GOG.com!

Rok po wydaniu na platformie Epic Games Store The Outer Worlds przestało być tytułem ekskluzywnym na PC-ty. Od teraz action RPG Obsidianu, oraz jego rozszerzenie Coś się czai na Gorgonie, można kupić również na platformach Steam i GOG.com.

Przypomnijmy, że...

 

W The Outer Worlds twoja postać budzi się z hibernacji na statku kolonizacyjnym, który zaginął w drodze na Halcyon, najodleglejszą ziemską kolonię, położoną na obrzeżach galaktyki. W ten sposób trafiasz w sam środek wielkiego spisku mającego na celu zniszczenie Halcyonu. W trakcie gry eksplorujesz najodleglejsze zakamarki kosmosu i spotykasz rozmaite walczące o władzę frakcję. To, jaką rolę zdecydujesz się tu odegrać, wskaże kierunek rozwoju wydarzeń. Staniesz się nieplanowaną zmienną w korporacyjnym równaniu mającym zdecydować o losach kolonii.

Do 6 listopada The Outer Worlds można kupić na Steamie i GOG.com w promocyjnej cenie 129,95 zł.

Być może warto od razu zainteresować się dodatkiem Coś się na czai na Gorgonie, który rozszerza podstawową grę o kilkanaście kolejnych godzin rozgrywki i jest dostępny na Steamie i GOG.com w cenie 62,99 zł. Kto chciałby jednak pójść na całość, ten powinien rzucić okiem na Expansion Pass, który w cenie 103,99 zł - zarówno na Steamie, jak i GOG.com - zapewnia dostęp nie tylko do wspomnianego DLC, ale również do kolejnego dodatku, Morderstwa na Erydanie, którego premierę zaplanowano na 2021 r.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.