Encased dopiero w 2021 r., za to ze wsparciem Koch Media

Encased jeszcze w tym roku miało opuścić Steamową strefę Wczesnego Dostępu i doczekać się wydania pełnej wersji gry. 2020 r. już prawie dobiegł końca i o dotrzymaniu wspomnianego terminu można zapomnieć. Na szczęście twórcy gry mają solidne wytłumaczenie!

Otóż Dark Crystal Games poinformowało o zawarciu porozumienia z Koch Media, na mocy którego znany wydawcy zatroszczy się o dystrybucję post-apokaliptycznego RPG-a, a także wspomoże deweloperów w ostartnim sprincie do premiery.

Twórcy Encased zapewnili, że umowa gwarantuje im całkowitą wolność pod względem kreatywnym. Ponadto gra zostanie zlokalizowana na dodatkowe języki (trzymamy kciuki za polski!), a każdy z bohaterów przemówi własnym głosem!

Kupuj bez DRM na GOG.com!

Jeśli dokonasz zakupu z powyższego linku, możemy otrzymać niewielką prowizję.

Wszystko to, plus jednoczesna premiera wersji konsolowej, sprawiają jednak, że premierę Encased należało przesunąć. Na pełną wersję taktycznego RPG-a poczekamy zatem przynajmniej do 2021 r.

Pełną treść oświadczenia Dark Crystal Games znajdziecie na Steamie.


Mrozie
Zobacz komentarze ()

Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 2 minuty!

Zaloguj się
Nie zalecane na współdzielonych komputerach
Szybsze logowanie
Dołącz do nas na Facebooku! Dołącz do nas na Facebooku!
Dołącz do nas na Twitterze! Dołącz do nas na Twitterze!
Dołącz do nas na Twitterze! Zasubskrybuj informacje z Enklawa Network w Google News!