Owlcat Games podsumowuje miniony rok

Koniec roku i początek roku to świetny moment na wszelkiego rodzaju podsumowania. Okazji do tego nie przepuścili producenci z Owlcat Games.

2020 r. był dla rosyjskiego studia łaskawy. Wprawdzie pandemia koronawirusa uderzała w nich tak samo jak w resztę świata, to jednak mogą pochwalic się m.in. wydaniem Pathfinder: Kingmakera na konsole oraz, a może przede wszystkim, pełnym sukcesem podczas crowdfundingowej zbiórki na Pathfinder: Wrath of the Righteous. Te oraz kilka innych osiągnięć dokumentuje obszerna infografika.

2021 r. rozpocznie się od beta-testów drugiej z ww, gier, co ostatecznie powinno doprowadzić do wydania jej pełnej wersji. KIedy? Dokładnie nie wiadomo, ale na pewno w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy.

A jeśli ktoś jeszcze brał udział w Kickstarterowej zbiórce i nie uzupełnił stosownych ankiet dot. nagród, to deweloperzy z Owlcat Games przypominają, że to najwyższa pora, by nadrobić zaległości.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.