ATOM RPG: podsumowanie 2020 r. i plany na kolejny rok

Pomimo oczywistych problemów wywołanych przez pandemię, rok 2020 był dla ATOM Team całkiem udany. W najnowszym dzienniku deweloperskim Rosjanie postanowili podsumować ostatnie dwanaście miesięcy i przedstawić plany na kolejne tyle.

2020 rok upłynął producentom z niezależnego studiu przy pracach nad ATOM RPG: Trudograd. Projekt, który pierwotnie miał być tylko niewielki add-onem, rozrósł się do rozmiaru dużego, niezależnego dodatku. Obecenie gra jest dostępna na Steamie w wersji z Wczesnym Dostępem, jednak jeśli nie wydarzy się żadna katastrofa, to w 2021 r. będzie nam dane zagrać w jej pełną wersję.

Zanim to jednak nastąpi, Trudograd rozrośnie się jeszcze za sprawą darmowych aktualizacji. W najbliższych miesiącach gracze z Wczesnym Dostępem będą mogli zwiedzić tereny poza tytułowym miastem, w tym m.in. zasilającą je w prąd elektrownię, a także opuszczoną wioskę. Zawitają również do słynnego Siódmego Nieba, gdzie spotkają się ze ścisłą śmietanką metropolii!

 

W planach ATOM Team na 2021 r. znajdują się również konsolowe wydania ATOM RPG, premiera darmowej gry mobilnej Bombagun opartej na znanej z Trudogradu mini-grze, a nawet... zupełnie nowy projekt, o którym Rosjanie na razie nie chcą za dużo mówić. Na konkrety musimy jeszcze trochę poczekać.

Cały artykuł podsumowujący 2020 r. i zapowiadający 2021 r. przeczytacie na Steamie.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.