Cyberpunk 2077: M. Iwiński komentuje premierę gry i zapowiada patche oraz DLC

Premiera Cyberpunka 2077 nie przebiegła zgodnie z niczyimi oczekiwaniami i CD Projekt RED doskonale o tym wie. Marcin Iwiński, współzałożyciel studia i członek jego zarządu, postanowił osobiście odnieść się do sprawy.

W trwającym nieco ponad pięć minut nagraniu Iwiński wytłumaczył, co doprowadziło do tak fatalnego stanu gry na konsolach starej generacji, odniósł się do kwestii recenzji, a także zapowiedział kolejne patche oraz DLC. Posłuchajcie sami.

Jeśli nie chcecie lub nie możecie odtworzyć powyższego nagrania, to warto zapoznać się z oficjalnym FAQ. Oto ciekawsze fragmenty dot. najbliższegj przyszłości Cyberpunka 2077:

 

Jakie są wasze dalsze plany na naprawę Cyberpunka 2077?

Cała nasza uwaga jest skupiona na naprawie błędów i zawieszeń gry, które doświadczają gracze na wszystkich platformach. Możecie spodziewać się kolejnych aktualizacji — mniejszych i większych, które będą się pojawiać w regularnych odstępach czasu. Pierwsza z tych aktualizacji pojawi się w ciągu najbliższych 10 dni, a kolejna, obszerniejsza, będzie gotowa w kolejnych tygodniach. Nasze plany związane z rozwijaniem Cyberpunka długoterminowo nie uległy zmianie i zamierzamy pracować nad kolejnymi aktualizacjami poprawiającymi rozgrywkę dla wszystkich graczy na PC i konsolach. 

Zapowiedzieliście darmowe DLC do gry na “początek 2021 roku”. Czy ta data ulegnie zmianie, ze względu na poprawki?

Podobnie jak w przypadku Wiedźmina 3 wciąż planujemy wypuszczenie darmowej zawartości do gry. Jednakże, postanowiliśmy skupić się najpierw na najważniejszych poprawkach i aktualizacjach. Darmowe DLC wydamy później — więcej informacji na ten temat pojawi się w nadchodzących miesiącach.

Zaprezentowano również kompletną roadmapę na 2021 r. Do wglądu poniżej.

Co sądzicie o wystąpieniu Iwińskiego oraz planach RED-ów na najbliższe dwanaście miesięcy?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.