Alaloth: więcej informacji o czarnych i złotych smokach

Gamera Interactive opublikowało kolejny dziennik deweloperski poświęcony przedstawieniu świata gry Alaloth: Champions of the Four Kingdoms. Tym razem twórcy action RPG-a skupili się na smokach, a szczególnie ich dwóch gatunkach - czarnych i złotach.

Ze wstępu o historii smoków w uniwersum Alalotha:

 

Wyobraźcie sobie świat w ogniu, w którym śmiertelnicy są oddawani bestiom pożądającym ich ciał, krasnoludy mogą zostać na zawsze pogrzebane pod swoimi górami w jednej chwili, a całe złoto Czterech Królestw zostało zgromadzone w legowiskach wielkich smoków. Tak wygląda sen wszystkich smoków oraz cel, który wyznaczono im w zamierzchłych czasach. Na początku wiele smoków walczyło u boku Matki Zdrajców, paląc i pustosząc krainy Karak-Hohnu, Bagi, Larastiru i Edherestu. W ten sposób zniszczono niezliczone miasta i halle, zabijając mnóstwo istot, co jest osiągnięciem, którym chełpią się potężne gady. Jednakże po latach polowań ze strony krasnoludów i śmierci Matki większość smoków odleciała z kontynentu, kierując się do swojej ojczyzny.

Więcej informacji o smokach w świecie Alaloth: Champions of the Four Kingdoms znajdziecie w niniejszym dzienniku deweloperskim.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.