Wasteland 3: Patch 1.3.0 już dostępny

inXile Entertainment udostępniło kolejną aktualizację Wasteland 3. Patch 1.3.0 wprowadza do gry szereg zmian i nowości.

Aktualizacja zatytułowana Robots & Rangers dodaje m.in. nowy poziom trudności, Tourist, który pozwala obniżyć trudność walk do minimalnego poziomu i cieszyć się pełnią fabuły Wasteland 3.

Kolejną nowością są nowe fryzury, brody i spodnie, które zawitały do kreatora postaci, a także... przebrania. Dzięki tym ostatnim po wykonaniu prostego mini-zadania będzie można ubrać swoich Strażników w stroje czarodzieja lub rycerza!

 

Do tego wszystkiego należy dodać zasadniczą zmianę w mechaniźmie funkcjonowania Inteligencji. Od teraz każdy punkt wydany na tę cechę zapewnia dodatkowy punkt umiejętności, począwszy od +1 do wartości bazowej. Zmiana ta dotyczy również już stworzonych postaci, które zyskają w ten sposób dodatkową pulę punktów umiejętności.

Wreszcie odblokowano dwa niedziałające Osiągnięcia, wprowadzono szereg poprawek w rozgrywce, którą również ponownie przebalansowano, a do tego usunięto kilkanaście bugów. Ze szczegółową listą zmian zapoznacie się na oficjalnej stronie Wasteland 3.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.